Кредитування малого та середнього бізнесу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

27Організація власної справи – ​​завжди досить складне і дуже хвилююче захід, що вимагає вивчення правової бази, збору великої кількості паперів і так далі. Однією з найбільших проблем є відсутність стартового капіталу або його недостатній розмір.

З цієї ситуації існує всього кілька варіантів виходу: почекати з відкриттям бізнесу і накопичити відсутню суму, зайняти у знайомих або родичів або взяти банківський кредит. Саме останній спосіб дає можливість отримати гроші досить швидко при дотриманні всіх необхідних гарантій. Крім того, наприклад, банки казахстана охоче кредитують підприємців-початківців.

Можуть знадобитися гроші і вже функціонуючого бізнесу, оскільки малі та середні його форми зазвичай не можуть похвалитися резервними заощадженнями на випадок технічних накладок або непередбачених обставин. У будь-якому випадку дуже важливо підібрати саме такий варіант позики, умови якого будуть зручні для підприємця.

У разі відсутності неможливості надати банку відомості про достатній рівень обороту коштів на підприємстві, власники бізнесу часто вдаються до споживчого кредитування, оформляючи позику на фізичну особу. Це дозволяє значно скоротити пакет необхідних паперів, але для отримання досить великої суми дуже важливо мати бездоганну банківську історію.

Кредити на відкриття бізнесу (так зване проектне фінансування) банки видають тільки після ретельно розгляду бізнес-плану та іншої документації, але якщо підприємцю вдасться переконати комісію, то можна отримати досить великий позику. Також банки казахстана кредити підприємцям видають для поповнення оборотних коштів. Найчастіше до таких позик вдаються ті, хто збирається розширювати свій бізнес: відкривати нові торгові точки, склади продукції і так далі.

У деяких банківських організаціях надаються спеціальні кредити для індивідуальних підприємців. На відміну від звичайного споживчого позики, правильно організована виплата кредиту юридичною особою несе певні вигоди у вигляді збільшення обсягів або рівня прибутковості виробництва. Також поширена комерційна іпотека – кредит на придбання комерційної нерухомості різного формату.

Вы найдете ответы на Ваши вопросы о животных посетив Портал о домашних животных.Получите консультацию на Форуме, подберете зоотовары и многое другое.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *