Кредитна карта онлайн – легко і просто!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

креВже велика кількість користувачів всесвітньої мережі інтернет по достоїнству оцінили всі переваги її використання в побутових цілях. Завдяки розвитку інтернету сьогодні навіть можна оформити кредит не виходячи з дому , і при цьому вибрати найбільш вигідні умови кредитування.

Одним з видів кредитування , який стає все більш і більш популярним , є оформлення кредитної картки . Для того , щоб оформити таку позику в режимі онлайн досить відвідати сайт обраного банку і подати там заявку відповідної форми.

Також в мережі сьогодні є багато різних ресурсів , що спеціалізуються на наданні допомоги в отриманні як кредиту , так і пластиковою кредитної карти.

Форма заявки визначається самим банком , тому не дивно , що на різних сайтах вони відрізняються один від одного. Так , для деяких кредиторів достатньо, щоб заявник вказав мінімум інформації , а деякі вимагають надання докладної інформації.

Скорочена форма заявки передбачає обов’язкової вказівку типу бажаної карти , суму кредиту , його валюту , розмір доходу , дані про місце роботи заявника , включаючи вид його трудової діяльності . Для тих кого цікавлять кредитні карти , Райффайзенбанк пропонує спочатку вказати контактні дані : прізвище , ім’я , дата народження , адреса прописки , телефони. Також слід вказати і відділення банку , в якому позичальник планує забрати картку .

Розширена форма передбачає вказівку такої додаткової інформації як громадянство клієнта , чи є він клієнтом даного банку , паспортних даних , наявність у нього різних видів майна . Хорошая статья о деньгах и бизнесе написана на сайте Мир денег. Більш докладно вказується і відомості про місце роботи : вид діяльності компанії , її найменування , посада і стаж. Також вказується стаж роботи в інших організаціях. Крім цього , обов’язковим є і надання інформації про кредитну історію позичальника : наявність кредитів в інших банків або кредитної карти.

Після того , як клієнт подав заявку , співробітники банку займаються її розглядом , результати якого повідомляються йому по телефону.

Для отримання картки у відділенні банку в деяких випадках достатньо тільки паспорта , а деякі банки вимагають від позичальників надання довідки про доходи або інших документів.

Також отримати карту можна і у відділенні пошти. Після отримання , кредитку необхідно активувати. Зробити це можна одним з декількох способів , які передбачені банком .

При оформленні заявки за допомогою Інтернету існує ймовірність , що банк може відмовити у видачі даного виду кредиту , не пояснюючи причин .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Кредитна карта онлайн - легко і просто!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *