Краща стратегія для новачків або ковзаючі середні

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

strategija forexБудь новачок, який прийшов на Форекс, має, як правило, одну єдину мету – заробити N-суму грошей і часом багато хто з них навіть не уявляють з чого почати і відповідно, початком є ​​злив свого першого депозиту. Хоча часом деяким досить небагато почитати про аналіз розвитку ринку вивчити кілька найпростіших стратегій і результат не змусить себе чекати, звичайно, мільйони заробити не вийде, але і злив депозиту теж вже не загрожує.

Краща стратегія для новачків або ковзаючі середні

Найпростішим і повсюдно використовуваним індикатором ринку Форекс є ковзні середні і багато хто, навіть досвідчені трейдери, використовують саме цей індикатор у своїй роботі.

Ковзають середніх кілька видів і відрізняє їх метод усереднення так SMA це просте ковзне середнє, а EMA – це експоненціальне, також є згладжена ковзаюча SMA або лінійно-піднесене – LWMA.

Основне завдання ковзають середніх згладжування цінового графіка певної валютної пари виходячи з обраного історичного періоду. Це дає можливість прибрати на графіку невеликі коливання ціни і досить точно визначити напрямок його розвитку.

Основним мінусом цього індикатора є тільки невелика запізнювання сигналів за часом. При цьому, чим більший період має індикатор тим важливіше його сигнал і тим більше він запізнюється. Основна цінність цього індикатора полягає в точному визначенні загального напряму руху ціни.

При роботі на ринку застосовують кілька торгових стратегій заснованих на свідченнях ковзають середніх. Так найпростішим буде – йде ковзне вгору, купуємо і природно навпаки, опускається – продаємо. Однак через свого запізнювання ця система на практиці мало придатна з причини частих стрибків ціни.

Так что если ищете природный камень то:
Недорого огромный выбор природного камня в с.Солотвино от производителя по оптовой цене.

Найбільш придатною для роботи стратегією є стратегія перетину середньої. Так якщо ціна перетинає середню і йде вгору, значить необхідно купувати, а коли ціна перетинає середню і йде вниз – продавати. Ця нехитра стратегія є однією з найстаріших Форексстратегій і, тим не менш, вона непогано себе зарекомендувала і продовжує впевнене працювати. Якщо до цієї стратегії ще додати показник волатильності валюти, то й взагалі вона буде просто незамінна і особливо для початківців.

У будь-якому випадку, вирішивши зайнятися трейдингом, необхідно уважно поставитися до ковзним середнім, адже цей індикатор використовується і в більш просунутих стратегіях і є одним з основних індикаторів ринку.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Краща стратегія для новачків або ковзаючі середні, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *