Класифікація роздрібних підприємств торгівлі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

klasufikagiaВсі випущені товари завершують свій процес обігу в роздрібній торговельній мережі, де вони доводяться до безпосереднього споживача. Торговельні підприємства, що утворюють роздрібну торговельну мережу, реалізують вироблені товари безпосередньо населенню.

Для організації роздрібної торгової точки необхідно приміщення, торговельне обладнання, яке можна придбати тут: http://www.domkkm.ru/shtrix-mini-k/, сформований торговий асортимент, відповідний попиту покупців.

Безліч роздрібних торгових підприємств, які ми може побачити сьогодні, на перший погляд, становить хаотичний перелік магазинів, ларьків, супермаркетів і т.д. Однак це зовсім не так, всі підприємства роздрібної торгівлі строго класифікуються і систематизуються за різними ознаками, хоча їх межі – досить розмиті.

Отже, що стосується організаційно-правових форм і видів підприємницької діяльності, то роздрібні торгові підприємства можуть бути господарськими товариствами у формі повного товариства або товариства на вірі та господарськими товариствами у формі товариства з обмеженою або додатковою відповідальністю, акціонерного товариства, унітарного підприємства, індивідуального підприємництва або споживчого кооперативу.

Если Вы ищите новостройки Москвы тогда рекомендуем посетить наш портал. Ведь мы постоянно следим за последними событиями на рынке недвижимости и предоставляем только самые свежие данные.

За типом торговельні підприємства роздрібної мережі класифікуються на універмаги, «Дитячі світи», універсами, гіпермаркети, гастрономи, магазини-склади, комісійні магазини, вузькоспеціалізовані або спеціалізовані магазини, будинки торгівлі, фірмові магазини, магазини салони, стокові магазини, бутіки, дисконтні магазини, секонд хенди, магазини «Кеш енд керрі».

Читайте також: Сім прорахунків підприємництва

Також магазини роздрібної торгівлі можуть відрізнятися за методами продажу, ціновій політиці, розмірами підприємства, виду асортименту, форм інтеграції, виду будівель, особливостям розміщення, формі обслуговування і т.д.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *