Керівництво починаючим копірайтерам

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

kopirajterЗдравствуйте, майбутні “акули пера”! “Як писати продаються тексти”, “Копірайтинг: відео уроки”, “Безкоштовне навчання копірайту: заробіток від 60000 на місяць”, “Курси копірайту” і т.д. Напевно, вам знайомі подібні оголошення в мережі Інтернет! Чесно кажучи, не можу зрозуміти одного: навіщо створювати курси копірайту?!

Я не буду вас “лікувати” подібним маренням, оскільки знаю одне: фундаментом копірайту є дві складові – грамотність та політ фантазії! Не маючи ні того, ні іншого, ви ніколи не станете копірайтером.

Ось вам кілька практичних порад, дотримуючись яких ви зможете зробити однозначний висновок: копірайт – це для вас чи ні. Отже!

Грамота – це основа! Якщо ви маєте, що сказати, але висловіть думка безграмотно, то отримаєте однозначну “бан” (блокування) від адміністрації текстової біржі.

Чому? Та просто тому, що на текстових біржах немає місця ні плагіату, ні відвертим неукам, які в слові “ще” роблять навіть не чотири, а п’ять помилок!

Хто купує і замовляє статті на текстових біржах? Веб-майстри. А який нормальний веб-майстер купить статтю, яка рясніє помилками: як граматичними, так і смисловими? Дурнів немає!

А якщо адміністрація біржі буде просто закривати очі на безграмотних авторів, то рейтинг цієї текстової біржі швидко піде на спад: по мережі рознесеться слух, що на такий-то біржі працюють недотепи, що не вміють грамотно викладати свою думку. Сподіваюся, ви це засвоїли. Йдемо далі.

Політ думки, фантазії – це наступна складова, яка приведе вас до успіху. У поняття “політ фантазії” входить визначення читабельність, інтерес.

Статті, які переповнені занадто незрозумілими словами не користуються попитом: вони “прісні” і не цікаві. А раз так, то купувати їх просто не захочуть.

Начитаність – останній “пазл” в загальній картині копірайту. Якщо ви будете замінювати “прісні” слова на яскраві і “соковиті” синоніми, то ваш текст придбає унікальні відтінки, а ви – авторитет у веб-майстрів.

А тепер – алгоритм, який допоможе написати вам статтю. Ви можете зробити ось так: візьміть ручку і аркуш паперу. Визначтеся з темою, на яку будете писати вашу статтю. Припустимо, ви пишіть про акваріумістики.

Складаємо план статті. У план входять такі моменти, як вступ, основна частина і закінчення. В основній частині повинно бути кілька підпунктів. Наочно це виглядає так. Тема: “Зміст гуппі в домашньому акваріумі”.

Вступ: тут ви пишіть пару рядків про те, що гуппі – самі рекомендовані рибки для початківців акваріумістів. Вступ можна обмежити п’ятьма-шістьма змістовними пропозиціями: назвати сімейство, до якого відносяться гуппі, батьківщину рибок.

сновним частина: даємо опис рибок, їх забарвлення, розмір, статеві відмінності, розмір і форма акваріума, грунт і рослини, які рекомендуються для утримання гуппі, параметри акваріумної води і корм. Заключна частина статті – ввічливе прощання з читачами.

Все вище описане всього лише приклад. Але навіть на цьому прикладі не важко зрозуміти суть алгоритму. По-перше, необхідно писати тільки на теми, в яких ви розбираєтеся.

По-друге, план статті відмінно допоможе вам не втратити сенсу статті. А по-третє, якщо все викладено грамотно, красиво і легко, то ви потрапите в ранг цікавих авторів, а значить, у вас з’являться постійні покупці, замовники і гроші. Чесно зароблені гроші!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Керівництво починаючим копірайтерам, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *