Їстівні рекламні листівки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (8)У наш час маркетологи змушені ледь не щодня придумувати нові способи і види реклами. Рожева мрія кожного рекламодавця полягає в тому, щоб люди не викидали рекламні листівки і флаєри, тільки мигцем на них поглянувши. Як змусити людину полюбити рекламну листівку ?

Виявляється, цього можна досягти, зробивши її їстівною. Вперше їстівні рекламні листівки з’явилися на початку поточного року. Компанія Coca – Cola використовувала їх для проведення масштабної акції – реклами нового смаку Fanta. Листівки були виготовлені зі спеціальної рисового паперу, яка була просякнута есенцією, що відбиває новий покращений смак напою. Зрозуміло, такі листівки поміщалися в захисні конверти щоб ​​уникнути забруднень. Ці диво- листівка не роздавали на вулицях. Всё про выпускной вечер в школе, вузе и детском саду на сайте vypusknoy.com Їх розповсюджували у вигляді рекламних вкладень в журнали. Експерти оцінили нестандартну рекламну акцію Coca – Cola як дуже успішну. Звичайно, у Coca – Cola знайдуться послідовники. Питання в тому, хто це зробить швидше.

Таким чином, у нашій країні виготовлення їстівних рекламних листівок може стати чудовим видом бізнесу. Навряд чи технологія їх виробництва буде довго залишатися таємницею за сімома печатками, а основу, рисовий папір, виробляють у Китаї, де її і можна придбати дрібнооптовими або оптовими партіями.

Зрозуміло, такий екстраординарний вид бізнесу потребуватиме вкладень, та й клієнтів – рекламодавців необхідно буде шукати не серед середньої ланки підприємців. Зате перспективи у « їстівної реклами», очевидно, неймовірні. Адже тепер людина точно не захоче викидати рекламну листівку, коли її можна з’їсти і насолодиться новим смаком.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *