Інтернет-реклама – надійний інструмент для малого и середнього бізнесу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (64)Ринок інтернет-реклами стрімко зростає. Це обумовлено низкою об’єктивних причин. У першу чергу, зростає число користувачів інтернетом. Також зростають обсяги користування мережею, тобто, люди проводять більше часу в мережі і завантажують звідти більше інформації. Крім того, у перевагах інтернет-реклами переконується все більше рекламодавців. Очевидно, що реклама в мережі має адресну спрямованість, вона дозволяє встановити з клієнтами довгостроковий діалог. Результати итернет – реклами можна визначати, буквально, моментально за допомогою спеціальних інструментів. Ще однією важливою перевагою реклами в мережі для бізнесменів є можливість вкладати в неї не дуже великі кошти.

Інтернет- реклама, як напрям маркетингу, вже не повинна в бюджеті компаній розглядатися як додаткова графа витрат. Хоча телереклама на сьогодні охоплює найбільшу аудиторію і, як кажуть, очолює рейтинг, але вона надмірно дорого коштує, іноді не виправдовуючи витрат.

Серед видів реклами в мережі, на думку експертів, на першому місці контекстна реклама, а також реклама в соціальних мережах ( близько 50 %). Ці види реклами найбільш популярні серед представників малого та середнього бізнесу. На другому місці за популярністю – банерна реклама ( близько 35 %), досить старий, але ще не втратив своєї популярності інструмент. Такі інструменти, як SEO, PR та інші види реклами поки на останньому місці. Хоча, слід враховувати, у великих компаніях і в середовищі малого бізнесу віддають перевагу абсолютно різним видам інтернет-реклами.

Всі відомі маркетологи сходяться на тому, що значення інтернет -реклами для бізнесу в подальшому буде тільки зростати. Прогнозують збільшення кількості відеореклами в інтернеті, створення більш « гнучких » видів реклами, пристосованих під мобільні пристрої, а також укрупнення digital – агентств, в які будуть приходити все більш кваліфіковані фахівці.
невысокий белый блондин, называющий себя Slim Shady

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *