Інтернет-магазин сільгосптехніки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (77)Сільське господарство в нашій країні довгий час перебувало в занепаді. І ось зараз, нарешті, дана галузь починає « оживати ». Крім великих господарств, які є « спадкоємцями » радянських колгоспів, з’являється все більше фермерських господарств. Та й самі селяни не проти розширити земельні угіддя і вирощувати овочі не тільки для себе, а й на продаж.

Сьогодні досягти рентабельності, практично, в будь-якому вигляді сільськогосподарської діяльності можна тільки механізацією праці. Обробляти вручну доцільно тільки маленький город. Для великих земельних площ необхідно наявність спеціальної техніки. Асортимент сільськогосподарської техніки в наші дні росте, як на дріжджах. Все більше людей оцінює переваги її використання і купує для своїх господарств мінітрактори, мотоблоки та мотокультиватори. Наш менталітет такий: побачив у сусіда – і собі хочу. У найближчі пару років обсяги продажів сільськогосподарської техніки, безсумнівно, будуть зростати.

Сільськогосподарську техніку цілком вигідно і зручно реалізувати через інтернет. По суті, головною умовою успішності такого бізнесу буде відмінне знання даного сегмента ринку, потрібні знайомства та зв’язку. Звичайно, можна все почати «з нуля», створивши сайт, налагодивши зв’язки з постачальниками і розробивши схеми доставки та оплати. Однак фермери, директора СТОВ і звичайні селяни – дуже консервативна клієнтська аудиторія. «Чужого » вони навряд чи приймуть. Та й ще один момент – професійні консультації. Далекий від сільського господарства і техніки людина їх дати не зможе.

Отже, бізнес по онлайн- продажу сільськогосподарської техніки має свою специфіку. Слід ретельно зважити всі «за» і «проти» перш, ніж стартувати. Однак у числі аргументів «за» повинно знаходитися розуміння, що даний вид бізнесу – це не « метелик – одноденка ». З ним можна протриматися «на плаву » незалежно від перипетій економічного життя країни.

Аномальный туризм

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *