Інтернет магазин косметики

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (1)Давним-давно доведено, що косметика – це товар, який ідеально підходить для продажу за допомогою каталогів. Не варто нагадувати, як багато прихильниць мають відомі торгові марки Avon і Oriflame. Жінкам приємно погортати сторінки каталогу, розглядаючи різноманітність відтінків помади або оцінюючи новий дизайн туші для вій. Нітрохи не менш приємно переглядати електронні каталоги косметики. Тому з розвитком онлайн-торгівлі косметику почали реалізувати через інтернет, напевно, раніше всіх інших товарів. Однак дана обставина зовсім не означає, що ідея відкриття інтернет-магазину косметики в наш час безперспективна.

Зрозуміло, сьогодні продаж косметики через інтернет вимагає нових підходів і свіжих ідей як щодо підбору асортименту, так і щодо самого сайту – віртуальної платформи для продажу. Зробивши вибір на користь широкого асортименту, в наші дні можна пригадати. Зараз більш доцільно віддати перевагу вузької спеціалізації. Хоча не обов’язково зупинятися на продукції однієї торгової марки. Можна просто зайняти бізнес-нішу в певному ціновому сегменті або запропонувати щось екзотичне (наприклад, аромати Індії або косметика Мертвого моря).

Сайт у продажу косметики через інтернет має не менше значення, ніж асортимент. І зараз яскрава картинка (тобто, кричущий дизайн) вже скоріше не приваблює, а навпаки, відлякує відвідувачів. На першому місці – функціонал. Потенційним клієнткам має бути легко шукати і знаходити товари. Зрозуміло, слід приділити увагу тому, щоб відвідувачі заходили на сайт. Йдеться про горезвісний рейтингу пошукових запитів. Потрапити в яблучко (чи то пак, в топ-10) непросто, проте воно того варто.

Сайт об индивидуальном строительстве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *