Інтернет еквайринг і банки : як відбувається взаємодія

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

банкЕквайринг , тобто оплата за допомогою платіжних карт , вже давно стала звичним явищем не тільки на Заході , але й у нас. Дійсно, дуже зручно , прийшовши в магазин , розраховуватися не готівкою , а використовувати для цього пластикову картку. Але ось при оплаті в інтернет- точках подібний спосіб розрахунків поки розповсюджений не повсюдно. Проте можна зазначити , що спостерігається стійка тенденція збільшення обсягів взаєморозрахунків за допомогою інтернет- еквайрингу http://offshore.infinity-group.ru/internet-acquiring.html .


Як відбувається взаємодія між учасниками онлайн- еквайрингу
Сьогодні інтернет -еквайринг банки в Росії пропонують не дуже активно , оскільки подібна діяльність пов’язана з високими ризиками . Як правило , клієнти укладають договори не безпосередньо , а через посередника – компанію , яка бере на себе організаційні питання , а також впритул займається проблемою безпеки .

Залежно від схеми співробітництва в систему прийому онлайн -платежів з банківських карт можуть бути залучені :

веб- сайт ;
організація – еквайєр (банк) ;
процесинговий центр ;
платіжна система ;
організація – емітент .
Процес проходження платежу виглядає наступним чином:
Визначившись з товаром або послугою , покупець вибирає як способу оплати переклад з банківської карти.
Система інтернет -магазину перенаправляє клієнта на сайт процесингового центру , де з’являється спеціальна форма , в яку потрібно вписати платіжні реквізити .
Після внесення даних з центру в банк – еквайєр надходить запит для підтвердження можливості здійснення платежу. З банку запит перенаправляється в платіжну систему , далі – в банк – емітент . У цей час користувач , як правило , бачить прохання почекати , поки здійснюється платіж .
Якщо на кожному з етапів були отримані позитивні відповіді , користувач бачить , що оплата була успішно проведена.
Відкритим залишається питання вартості подібної послуги , оскільки банківські комісії можуть відрізнятися в кілька разів (від 3 до 6 %). Як правило , на менший відсоток можуть розраховувати великі магазини , де відбувається великий обсяг операцій . При виборі компанії -посередника необхідно звертати в першу чергу увагу не на ціну обслуговування , а на перелік додаткових послуг ( особливо це стосується підключення модулів безпеки) , а також на те , хто буде нести фінансову відповідальність , якщо систему все ж таки вдасться зламати зловмисникам .

Хитрое дело – работа жестянщика. Но и это можно освоить: гнём металл в своей мастерской в домашних условиях. Понятно, что есть и свои тонкости, с которыми требуется разобраться.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Інтернет еквайринг і банки : як відбувається взаємодія, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *