Ідея бізнесу: дизайнерські сумки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

сумкаОдним з найбільш бажаних видів бізнесу є бізнес на улюбленому хобі чи захоплення . Прикладом такого бізнесу є бізнес з виробництва дизайнерських сумок.

Бізнес – план для початку виробництва включає в себе витрати на матеріали для виготовлення сумок і фурнітуру. Дизайн виробів і його реалізацію забезпечуєте самостійно. Місцем для реалізації можна вибрати магазини, що мають відділи з продажу шкіргалантереї – магазини взуття , верхнього одягу. Якщо свою продукцію віддавати під реалізацію , її вельми охоче розмістять на своїх полицях торговельні організації . Розміщення рекламних матеріалів в інтернеті , барвисто оформлених фотографіями , з зазначенням адрес реалізації або можливістю доставки допоможе просувати вашу продукцію і знайти постійних клієнтів.

Подальше розширення виробництва зажадає додаткових витрат . Це і оренда приміщення , закупівля обладнання ( промислові швейні машини , парова праска , столи для розкрою , оверлоки ) . Оплата праці найманого персоналу , закупівля необхідних матеріалів . Вирішення питання транспортування готових виробів.
Новорічні корпоративні листівки
На цьому етапі потрібно укладення оптових договорів, як з покупцями , так і постачальниками . Можливе відкриття власної точки з продажу дизайнерських сумок. Формат може бути будь-яким від невеликого відділу в торговому центрі до фірмового магазину.

Якщо ви готові реалізовувати не тільки свої творчі ідеї , а й дизайнерські рішення інших компаній, ви можете укласти договори з європейськими замовниками . У цьому випадку вам нададуть матеріал і лекала. Але цей спосіб додасть клопоту з митним оформленням поставок.

У кожному разі прагнете до розширення асортименту , це допоможе охопити якомога більший сектор купівельного попиту . Додатково до основного виробництва можна розробити моделі дитячих рюкзачков , різноманітних чохлів , крім додаткового прибутку це дозволить раціонально використовувати залишки матеріалу , після розкроювання основних моделей.

Бесплатно 5$

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *