Ідеї для бізнесу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Як відомо, 80% грошових коштів знаходяться в руках 20% населення планети.

І, повірте, ці люди починали відкриваючи, як мінімум, свій малий бізнес. За словами Фрідріха Ніцше, та людина, яка не може приділити на себе 2/3 дня, може сміливо вважатися рабом. Тоді виходить, що ми недалеко пішли від рабовласницького ладу.

Практично єдиний спосіб звільнитися від подібного рабства і заробляти гроші – це почати свій бізнес. Ви ніколи не отримаєте багато, якщо будете продовжувати працювати на когось. Для того, щоб відкрити свою справу, потрібні насамперед удача і дуже великий запас знань. Плюс до всього, необхідна надзвичайно висока працездатність і наполегливість.

Але в першу чергу Вам необхідно мислення мільярдера. Яким би незначним не здавалося це якість, без нього, на жаль, вірогідність успіху Вашої справи дуже мала. Менталітет багатої людини (простонародна “хватка”) – це стан Вашого свідомості, при якому всі свої знання, вміння, здібності, зв’язку, хитрість … всі свої якості Ви зосереджує на досягнення поставленої мети. І при цьому максимально уникаєте неполадок в механізмі Вашого бізнесу, а при появі таких не викидаєте всю махину на звалище. А ось що стосується постановки мети – це окрема розмова.

Крім удачі тут необхідно правильно вибрати нішу, в якій Вам буде комфортно заробляти гроші і яка буде актуальною, унікальною і конкурентоспроможною. На допомогу Вам при вирішенні цього завдання ми і створили сайт “Ідеї бізнесу”.

“СТРОИТЕЛЬ” Жидкая теплоизоляция Магнитерм от производителя.

У нас ви знайдете актуальні пропозиції для старту Вашої справи, кращі бізнес ідеї 2012 року, ознайомитеся з необхідними якостями лідера, принципами управління персоналом і процесом виробництва, дізнаєтеся, яке необхідно обладнання для малого бізнесу, зможете усвідомити деякі підводні камені “роботи на себе”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *