Хто такий реферер?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

refererУ попередній статті я писав “хто такий реферал”, в цій же статті хочу Вам пояснити “хто такий реферер”. Спрямування і Реферер чому те схожі межу собою – що той, що той обидва працюють і заробляють гроші.

Судячи зі свого досвіду, багато початківці вебмастера, не розуміють і не знають хто такий реферер …

Реферер – це людина яка займається залученням нових користувачів у який те певний проект по заробітку, в якому від прагне підвищити свій дохід в рази.

З кожним новим активним рефералом, заробіток реферера поступово збільшується і чим більше у нього буде рефералів тим вище буде його дохід – для того щоб залучати нових користувачів для нього є вже реферальная посилання яку він отримав після реєстрації в проекті – хто по ній зареєструється той і буде його рефералом.

Проекти по заробітку бувають різного характеру – це заробіток на завданнях де особливих навичок не потрібно, заробіток на ставках, тобто букмекерські контори, заробітки за допомогою соціальних мереж, онлайн казино і багато іншого – загалом де крутяться гроші там 100% повинна бути реферальная програма . Кожен Реферер на свій розсуд сам Вибирає куди він хоче залучати нових користувачів і отримувати від їх заробітку дохід, при цьому у них ні чого з рахунку не знімається. Ну от у причіп і все, сподіваюся я Вам зрозумілою мовою пояснив хто такий реферер.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *