Готовий бізнес

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

бізнес 1Рано чи пізно багато з нас замислюється про власний бізнес , ось тоді ми стаємо перед вибором – розвивати свою бізнес ідею , або купити вже діючий бізнес. Зосередимо свою увагу на останньому і спробуємо розібратися.

Одне з головних питань перед нами постає , це чому продають бізнес? І перше що приходить в голову не вигідно , проте це не завжди так , можуть бути й інші причини такого рішення : втрата інтересу до даного виду діяльності , перехід на іншу бізнес-ідею , нерентабельність фірми , інші причини особистісного характеру .

Інформацію про продаж бізнесу зазвичай розміщують у мережі інтернет , або ж друкованих ЗМІ рідше по телебаченню , а ще на Біржі Підприємств birga – ltd.ua . Існують спеціальні фірми, що займаються купівлею – продажем ” бізнесу під ключ”. Найбільш поширені це купівля-продаж готельно -ресторанного бізнесу , у сфері надання різних послуг , а також торгівлі .

Перш ніж купити готовий бізнес на Біржі Підприємств birga – ltd варто вивчити не тільки всі переваги , а також і недоліки такого методу . Ось найбільш поширені .

До переваг слід віднести :

– Готовий бізнес- план ;

– Підприємство офіційно працює ( має державну реєстрацію ) ;

– Наявність офісного / виробничого приміщення;

– Підібраний колектив фахівців ;

– Позиціонування на ринку ;

– Сформована клієнтська база;

– Наявність відповідних дозволів та ліцензій ;

До недоліків відноситься :

– Нерентабельність підприємства;

– Не кваліфікований персонал;

– Погана ділова репутація ;

– Низький / відсутній попит на ринку ;

– Закінчується термін оренди , або ж оренда на невигідних умовах;

– Велика конкуренція на ринку , відсутність попиту на ринку ;

– Заборгованість (перед працівниками , пеня , штрафи , податки ) фірми .

Якщо ж Ви все-таки вирішили купувати готовий бізнес необхідно добре все зважити , щоб не прогоріти. Необхідно врахувати деякі нюанси :

– З’ясувати істину причину продажу ;

– Дослідити ринок ;

– Вивчити документи фірми;

– Перевірити договори з оренди ( на яких умовах орендується , кому належить , терміни оренди тощо)

– Провести опис майна ;

– Дізнатися про репутацію підприємства .

Важливим , також буде з’ясувати які відносини у власника з персоналом і партнерами. Купуючи фірму , Ви стаєте власником товарного знака , фірмових атрибутів , символіки та ін

Якщо Ви купуєте тільки частина (а не 100 % установчого капіталу) , то необхідно отримати дозвіл інших учасників для зміни документів підприємства .

Вартість фірми повинна бути ” реальною” , необгрунтовано висока ціна вимагає набагато більше часу , щоб окупити пов’язані з купівлею витрати . Якщо ж ціна є заниженою , то не варто радіти адже , це є свідченням того , що підприємство є збитковим і власник якнайшвидше хоче його продати.

Щоб не ” купити кота в мішку” варто скористатися професійними послугами спеціальних фірм http://birga-ltd.ua/company/firm , які нададуть Вам всю необхідну інформацію про діяльність даного підприємства . Инвестируем и зарабатываем вместе Оцінка фірми може бути зроблена за допомогою програми яка перевіряє права власності на майно , дотримання трудового законодавства , умов праці , бухгалтерської звітності , наявність ліцензій та дозволів , майно не закладено , не перебуває під арештом і т.д.

Покупка ” бізнесу під ключ” непоганий варіант для тих , хто хоче мати власний бізнес , адже це економить Ваш час , і Вам не доведеться реєструвати фірму , отримувати безліч дозволів , можливість уникнути різних перевірок . Однак Вам потрібно буде зібрати максимум інформації з усіх джерел , проконсультуватися з фахівцями , не можна керуватися емоціями і тільки тоді приймати рішення .

Якщо врахувати всю вище викладену інформацію , то покупка обов’язково буде вдалою !

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *