Google: Ваш сайт не оштрафують за короткі статті

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

GoogleНа п’ятничній відео-зустрічі Hangout в Google+, провідний аналітик компанії Google Джон Мюллер розвіяв чергову порцію “жирних” міфів щодо розміщення на сайті коротких статтів. Відтепер вас обійдуть стороною штрафні санкції Google за розміщення таких статей на вашому ресурсі.

Він також зазначив, що іноді навіть довгі статті можуть розчарувати читача, якщо матеріал сформульований не лаконічно і не несе корисної інформації, що природно вводить користувача в оману. Хороша робота в даному випадку – це добре написані статті, і не має значення – довгі ці статті або короткі. Слід думати про користувачів, а не про пошукові системи.

  SEO-компанії часто радять клієнтам писати довгі статті, мотивуючи це тим, що саме довга стаття може набагато довше утримувати увагу користувача. В іншому випадку Google неминуче накладе цілком певні санкції. Але, починаючи з 2012 року, Мюллер постійно веде до того, що якісний і переконливий короткий контент буде добре ранжируватися в пошуку, якщо він приковує до себе увагу людей.

  Google дивиться на речі трохи інакше. Не існує алгоритму, який би керував контентом і давав поради, стверджуючи, що статті обсягом менше 100 слів – це погано, об’ємом 200-500 слів – це нормально, ну а в разі статей обсягом понад 500 слів – потрібно додати 5 картинок. Користувачі самі вільні вибирати оптимальну довжину тексту статті і кількість картинок або інших мультимедіа файлів. Пошукова система Google зацікавлена ​​в ранжируванні корисного контенту, і завдання показувати у видачі сайти з унікальним і релевантним контентом. Тому важливий не стільки обсяг статті, скільки корисність інформації. Якщо контент подобається користувачам, значить Google теж “любить” цей контент.

По матеріалам: http://karpatyua.net/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Google: Ваш сайт не оштрафують за короткі статті, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *