Формула ведення прибуткового блогу, яка завжди працює

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (3)Для того щоб навчитися заробляти гроші за допомогою блогу, вам необхідно самоорганізуватися і дотримуватися формули успіху, яка працює завжди. Незважаючи на результат, перевірений часом, деякі люди, що працюють за цією формулою, досі відчувають труднощі при монетизації блога. Причина полягає в тому, що серед тих, у кого немає плану дій, швидко поширюється зневіру і бездіяльність. План необхідно розробити перед тим, як ви почнете створювати свій блог. Коли люди не бачать миттєвих результатів, вони починають сумніватися в тому, що повинні продовжувати вести свій блог, адже найпростіше кинути і перейти до реалізації наступної ідеї, яка теж провалиться, якщо не буде ретельно спланована. Не уникайте труднощів, і просто дотримуйтесь деяких рекомендацій, які приведуть вас до успіху.

По-перше, кожен день робіть щось, щоб поліпшити зміст блога і його функціональність. Це значить, що потрібно щодня перевіряти кожен зі своїх постів на предмет оптимізації для пошукових машин. Обов’язково переконайтеся в тому, що ваші записи в блозі володіють оптимізованими заголовками, що полюблять пошукові машини і читачі. Зробіть мінімум по одному кроку в кожному напрямку, про який ви думаєте. Підпишіться на сервіси, які будуть оцінювати сайт. Індексуються всі оновлення, які ви робите в утриманні блогу. Чим більше змін ви зробите, тим вище підніметься ваш рейтинг, і тим швидше і швидше ви дізнаєтеся про це по змінам в еквіваленті кількості відвідувачів.

По-друге, добре сплануйте контент надовго вперед. Є тільки один спосіб отримати дійсно хороший контент, для цього необхідно слідувати певним планом. Ваш блог повинен відповідати якійсь певній тематиці, ніші на ринку. Блог не повинен являти собою банальний набір думок або щоденник, в залежності від того, як ви провели цей день. Люди приходять в блоги, тому що вони відчувають необхідність у задоволенні інтересів. Звертаючись до тем, які не байдужі аудиторії, день у день, ви покращуєте шанси блога бути доданим в обрані. На додаток до цього, якщо у вас немає продуманого плану дій, ви ризикуєте залишитися без ідей, і втомитеся від постійної уваги, яке необхідно блогу щоб досягти успіху.

По-третє, якщо ваша аудиторія і зміст блога досить обширні, ви можете почати платити відвідувачам за зовнішню рекламу. До тих пір, поки безкоштовна реклама «плата за кліки» працює для деяких проектів, ви в ідеалі захочете залучити спонсорів, які бажають платити вам гроші щомісяця, просто тому, що реклама їхніх товарів вашим відвідувачам вигідна для них же самих. На додаток до всього, ваша аудиторія, сама по собі може стати джерелом доходу для вас. Почніть продавати продукт або послугу, або, в крайньому випадку, зробіть свій блог настільки непереборним і популярним, що ваші відвідувачі будуть бажати платити вам регулярно.

Слідуйте цій формулі і будьте впевнені, що ви завжди будете головним у грі, а головне – ви зможете заробити грошей.

Блоги мають відмінну структурою веб-сайту, і вони часто більше подобаються як блогерам, так і користувачам інтернету. Веб-майстри вважають блоги хорошим місцем для обміну враженнями і досвідом, і достовірним джерелом інформації.

Аудиокниги скачать с торрента…Book тебе в уши…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *