Форекс секрети

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

forex sekretЗакономерний питання про успішність одних трейдерів в проведенні валютних операцій і крах інших змушує задуматися про причини такого становища. При рівних умовах і однакових для всіх котируваннях немає однакових результатів. Має сенс проаналізувати ситуацію, чому у когось виходить торгувати на Форекс, а комусь це не вдається.

Досвідчені трейдери користуються своїми секретами, накопиченими в ході роботи на Форекс. Якщо для одних це торгівля на спокійному або агресивному ринку, то для інших – постійне використання одних і тих же прийомів, вдало спрацювали в свій час. Секрети майстерності форекс полягають у виборі торгових стратегій.

У мережі з’являється чимало пропозицій з продажу автоматичних торгових систем та індикаторів, що гарантують стабільний дохід або явний сигнал на відкриття позиції. Поряд з цілком працездатними, серед них зустрічаються взяті на безкоштовних форумах пересічні індикатори і радники. При уважному знайомстві, виявляється, що ніякі особливі Форекс секрети ними не розкриваються. При використанні стандартного радника або введенні прогресивного коефіцієнта, можна отримувати прекрасні результати. Проте, велика частка удачі укладена в елементарному везінні.

Закони азартних ігор працюють і в стратегіях гри на Форекс. Як приклад можна навести виниклу ще в 18 столітті стратегію мартінгейл, якої широко користувалися при грі на іподромі. Вона доступна навіть початківцям трейдерам, і при вдалому використанні дає відмінні результати. Для стратегії «пастка для шуму», заснованої на дрібних коливаннях ринку, абсолютно не потрібно використовувати індикатори та аналізувати графіки. Однак, отримання хороших результатів при її використання можливе лише за наявності бічного тренда.

Плаваючий stop-loss є скриптом, що дозволяє трейдерам отримати найкращі результати. Можливо не кожен, хто його використовує, отримає бажаний результат від будь проведеної угоди, хоча користуватися ним можуть всі трейдери. Дуже зручний у використанні при очікуванні пробиття рівнів підтримки і опору відкладений ордер. Це ще одна з особливостей терміналу. Виявляється, Форекс секрети не приховані за сімома печатками і їх досить легко виявити.

А ось інтервенції національних банків є такими вагомими подіями, які звичайні комерсанти контролювати не в змозі. Більше того, ці інтервенції неможливо передбачати і передбачити, зважаючи на те що банки мають у своєму розпорядженні незмірно великим обсягом інформації, на відміну від відокремлених спекулянтів. Втім, хитрості банків вдається іноді розгадати. Хоча вдалі трейдери з успіхом використовують інтервенції для отримання прибутку, більшість трейдерів намагаються в цій ситуації не піддавати себе ризику розорення.
Напрацювати досвід і отримати власні секрети майстерності форекс для проведення вдалих операцій доступно кожному бажаючому. Це представляється набагато більш ефективним, ніж пошук розгадок чужих таємниць успіху, якими навряд чи хтось захоче поділитися.

Читайте про правила индексирования страниц сайта.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Форекс секрети, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *