Фірма по ремонту холодильників

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (6)Нещодавно мені прийшла в голову не дуже оригінальна, але, на мій погляд, цікава бізнес ідея. Раніше я і не думав про те, щоб відкрити свою справу і створити власний бізнес. Все почалося з того, що у моїх батьків зламався холодильник. Виявилося, що з ладу виходять не тільки вітчизняні холодильники, а й холодильники samsung. Довелося викликати майстра. Роботу він зробив досить швидко, витягнув вийшла з ладу деталь і замінив на нову. Але мене вразило, що працював він всього 15-20 хвилин, а гроші взяв чималі.

Я з ним розговорився і з’ясував цікаві речі. Виявилося, що майстер в свої 32 роки заробив на квартиру і купив автомобіль.

Займаючись всього лише ремонтом холодильників. А, нещодавно вже відкрив і свою фірму з ремонту холодильників. Оскільки від замовників відбою немає, і доводиться цілий день мотатися по місту, довелося наймати людину, яка буде сидіти на телефоні, відповідати на дзвінки і приймати замовлення. Відразу обмовлюся, що я не пропоную йти вчитися на холодильщика. Я пропоную відкрити свою фірму з ремонту холодильників.

Ця ідея більше підходить невеликим містам, де немає такої високої конкуренції, як у великих містах, де на кожному розі сервісний центр. Звичайно, знадобиться приміщення, де буде проводитися ремонт холодильників, які неможливо відремонтувати на місці. Слід подумати про наймання робочого персоналу. Я думаю, чоловік сім вистачить: п’ять працюватимуть на виїздах, а двоє будуть займатися ремонтом в особливо складних випадках.

Для переміщення робочих по місту знадобиться машина, вантажна «Газель» тут просто незамінна. Ну, а далі, все як в будь-якому бізнесі: дати рекламу, знайти клієнтів і якісно виконувати роботу. Успіх гарантований!

http://www.do-diez-fm.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *