Ферма з розведення фазанів і павичів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

завантаження (8)У нашій країні зростає кількість людей, бажаючих мати розкішні садиби з мальовничими садами-парками, в яких бродять яскраві декоративні птахи. Крім того, павичі, фазани, декоративні качки, і рябчики служать прикрасою парків санаторно-курортних закладів.

Декоративна птах – особливий атрибут розкоші, який, тим не менш, у наш час стає доступний все більшій кількості VIP-клієнтів. Тому розведення, приміром, фазанів і павичів може стати вигідним бізнесом.

Облаштування ферми з розведення фазанів і павичів потребують не тільки певних матеріальних витрат, а й збору інформації щодо особливостей змісту і розмноження цього птаха.

У першу чергу, потрібно виготовити спеціальні вольєри. Для цього підійде сітка-рабиця, яка буде натягнута на спеціальний каркас. Дах вольєра слід покрити капроновою сіткою, щоб птах, злітаючи вгору, не поранилася. Розмір вольєра потрібно розрахувати таким чином, щоб на кожну дорослу особину припадало близько двох квадратних метрів простору.

Окна ПВХ-Gardarike.ru Ремонт и строительство-Входные двери VIZIT

Далі потрібно закупити яйця фазанів і павичів, а також інкубатори. Після того, як вилупляться пташенята, за ними потрібен ретельний догляд. Вони досить вибагливі, особливо перші три тижні життя. Їм потрібен спеціальний корм, вітамінні добавки і підтримання температури близько 38 ° С. Зате дорослих фазанів і павичів можна годувати звичайним кормом, який використовують для курей.

В цілому, рентабельність вирощування фазанів і павичів становить до 50%. Збувати дорослу декоративну птицю можна різними способами. Прикладом, організація інтернет-магазину або хоча б сайту-візитки буде відмінним варіантом.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Ферма з розведення фазанів і павичів, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *