Електронні гаманці : світ невидимих ​​грошей

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

кошелЕлектронні платіжні системи являють зручність для вчинення грошових розрахунків і покупцям , і продавцям в режимі онлайн.

За допомогою електронної системи можна оплатити телефонний зв’язок , рахунки ЖКГ , покупки в інтернет -магазині , погасити кредити , придбати квитки , перерахувати кошти на благодійність або оформити страховку. При цьому основною перевагою буде швидкість процедури оплати з високим ступенем захисту .

При використанні електронних гаманців є свої достоїнства . До них відносяться:

Мобільність . Користувачі можуть здійснювати грошові операції з будь-якої точки світу .

Безпека . При розрахунках користувачі працюють своїми персональними даними за номером мобільного телефону , з введенням одноразового пароля.

Простота і доступність при використанні. Будь-який бажаючий може завести електронний гаманець після реєстрації. Грошові операції можна проводити з використанням терміналів , банківських карт , інтернет- банкінгу , відділень поштового зв’язку , карт передоплати.

Оперативність . Онлайн – платежі проходять швидко.

Сьогодні є багато сервісів , які доступні для оплати за допомогою електронних гаманців. Найбільш популярними в нашій країні стали Webmoney , PayPal , Qiwi , « Яндекс.Деньги».

Webmoney є міжнародною системою розрахунків , яка заснована в 1998 році , де можна вести бізнес в мережі інтернет. Для твору операцій треба пройти реєстрацію в інтернеті і отримати персональний ідентифікатор.

« Яндекс.Деньги » вважається ще однією популярною платіжною системою , але розрахунки тут можна провести тільки в рублях , вона не призначена вести підприємницьку діяльність.

PayPal – електронна платіжна система, що з 18 національними валютами , яка є підрозділом компанії eBay . З 2008 року діє російськомовна версія сайту , яка створила зручність для росіян. Але російські користувачі можуть здійснювати операції тільки з оплати , прийому переказів , а от переводити гроші в готівку можна.

Через Qiwi – швидко розвивається електронну платіжну систему здійснюються платежі з мобільних телефонів. При реєстрації не потрібне введення паспортних даних, вона діє тільки за номерами мобільних телефонів. Qiwi не взаємодіє з іншими відомими платіжними системами . На сайті https://qiwi.com/ ви можете зареєструвати електронний гаманець.

Для правильного вибору електронного гаманця , користувачам треба знати правила :

Треба мати уявлення про правила користування , так як у кожної системи є свої нюанси. Наприклад , у системі « Яндекс.Деньги » не можна вести грошові операції підприємцям по своєму бізнесу . Всі операції здійснюють в ній фізичні особи для особистих цілей.

У системах «Ківі » і « Яндекс.Деньги » операції здійснюються у валюті тільки у перерахунку на російські рублі , а в PayPal і Webmoney можна вибрати для платежу валюти в доларах , рублях , і євро і т. д.

Способи отримання виплат також різноманітні: через банківський переказ , отримання готівкою , переклад по телеграфу або переклад на рахунок фізичної особи в банк.

Зараз, на думку експертів , майбутнє – за використанням електронних грошей .

Новинки кино в хорошем качестве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *