Ефективний пошук роботи

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

powyk robotu2Всім привіт! Сьогодні хочу нагадати прописні істини. Ефективний пошук роботи неможливий без знання джерел інформації про вакансії. Джерелом вакансій може бути будь людина або установа, які мають можливість запропонувати вам роботу.

Інформацію про вільні робочі місця можуть надати:

• Центри зайнятості;

• Родичі та друзі;

• Інтернет;

• Оголошення в газетах;

• Довідники місцевих компаній.

Де ж саме найкраще займатися пошуком вакансій для найму? І хоча сам працюю в центрі зайнятості, скажу, що вони не завжди бувають ефективні. Багато хто думає, що основне завдання центрів зайнятості – виплата допомоги з безробіття. Це теж невірно.
В арсеналі служби зайнятості є багато різних програм, які покликані допомогти у працевлаштуванні різним категоріям безробітних громадян – від громадських робіт та працевлаштування інвалідів, до профнавчання та психологічної підтримки.

Чому ж служба зайнятості не завжди буває ефективна? Та тому, що основну частку вакансій (85-95%), що знаходяться в базі даних і експонованих роботодавцями, складають вакансії робітничих професій, та до того ж з невисокою зарплатою. Саме тому знаходиться мало охочих йти на таку роботу.

Газети можуть містити інформацію про відкриті вакансії. Це дає можливість здійснювати телефонні дзвінки, надсилати листи.

powyk robotu2Особливу увагу треба приділяти публікаціям про: нові підприємства, підприємства які нещодавно уклали нові контракти і мають необхідність у нових працівниках, підприємства, які можуть розширюватися або створювати нові філії.

Кадрові агентства. Щоб досягти найкращих результатів, спробуйте зареєструватися в декількох агентствах.

Однак слід пам’ятати, що агентства не дають гарантій щодо термінів пошуку роботи і працевлаштування взагалі.

Часто під виглядом кадрових агентств працюють шахраї. Оплата послуг агентства повинна проводитися за фактом працевлаштування.

Особисті контакти. Для успішного пошуку вакансій вам необхідно систематизувати перелік особистих контактів з друзями, родичами і колишніми співробітниками. Всі вони можуть проінформувати вас про наявність вакансій.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ефективний пошук роботи, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *