Дивани, стилізовані під ретро-автомобілі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

images (3)Бізнес ідея, пов’язана з виробництвом меблів, не нова. Можна виробляти меблі для кухні, їдальні або дитячої. Але я пропоную створити бізнес незвичайний. Суть бізнес ідеї полягає в тому, щоб налагодити випуск диванів, стилізованих під ретро -автомобілі. Це можуть бути автомобілі різних моделей і років випуску. Наприклад, можна взяти за основу популярні американські автомобілі 60 -х років: Крайслер і Форд, Кадиллак і Шевроле.

Самі дивани виконуються у вигляді сидінь з автомобіля конкретної марки. Передня частина дивана і підлокітники зроблені у вигляді частин ретро- автомобіля. Питомник охранных собак “Perle de France”. Елементи дивана в точності повторюють прототип – автомашину середини 20 століття. Придбати такий автомобіль в хорошому стані коштує великих грошей, так як сьогодні це вже раритет. Але, сидячи на такому дивані, клієнт може запросто уявити, що він сидить у розкішному Кадилаку 60 -х років. Колір оббивки і матеріал вибирає покупець. Можна замовити як шкіряну оббивку, що, природно, дорого, так і оббивку, виконану з якісного замінника.

На мою думку, замовниками диванів, стилізованих під ретро -автомобілі, можуть бути як приватні особи, так і салони, які спеціалізуються на торгівлі автомобілями.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Дивани, стилізовані під ретро-автомобілі, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *