Дитяче надувне сидіння

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

children-inflatable-seatСпеціальні сидіння для перевезення дітей в автомобілі допомагають уникнути серйозних травм у разі аварії, а іноді і зберегти життя. Закони багатьох країн забороняють перевозити дітей без такого сидіння. Треба сказати, що всі без винятку варіанти безпечного сидіння виконані з пластику. Крім того, вони незручні при перенесенні і громіздкі, що робить їх вельми незручними для використання в чужих автомобілях або таксі. Одна компанія, яка веде бізнес, пов’язаний із забезпеченням комфорту в автомобільному салоні, реалізувала цікаву ідею.

Суть бізнес ідеї полягає у випуску дитячих надувних сидінь для автомобіля.

Ідея створити компактне надувне сидіння для автомобіля прийшла одному співробітнику фірми після багаторічних мук, коли він був змушений носити з собою важке і громіздке сидіння для дитини.

Провівши ретельне вивчення ринку і не знайшовши продукту, який би відповідав усім його вимогам і запитам, молодий чоловік вирішив створити абсолютно новий тип сидіння, яке стало ідеальним виходом для багатьох батьків, які планують поїздки.

Дитяче надувне сидіння для автомобіля в складеному вигляді може поміститися в будь рюкзак або сумку. Це зручно для використання під час автомобільних поїздок в далекі екскурсії, на канікулах, у вихідні дні.

Ремонт мобильных телефонов, цифровых фотоаппаратов.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *