Два способи заробітку на блогах

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

загруженное (5)Блоги – це справжній подарунок від веб-богів для простих людей, які хочуть побудувати бізнес в мережі. Приміром, розробка традиційних веб-сайтів – це те, що більшість людей не можуть зрозуміти і не володіють засобами, щоб заплатити за розробку іншим людям, отже – вони не можуть зробити це самостійно.

Ось два шляхи, якими підприємливі письменники можуть заробляти гроші на блогах:

Заробляйте гроші, відписуючись в блогах, роблячи свій сайт помітніше.

Блоги існують тому, що багато людей хотіли б чути і знати, що діється в місті, країні, світі. Ми також хотіли б знати думки інших людей з приводу того, що цікаво нам.

Заводячи блог або блоги, ви можете зробити так, що ваш голос почують, висловлюючи свою думку чи обговорюючи своє розуміння речей або погляди на життя. Якщо ви намагаєтеся заробити, відписуючись в блозі, ви повинні продавати ту річ, в яку ви самі вірите, спілкуючись на близькі до неї теми. Після того, як ви закінчили писати свій пост, ви можете додати посилання на партнерів, що продають цей продукт.

Інший спосіб заробити грошей, ведучи блог – це використовувати Google AdSense оголошення в своєму блозі. Ваші відвідувачі будуть мати можливість клікнути на оголошення, що принесе вам трохи грошей.

Крім цього, Ви можете використовувати свій блог, щоб продавати цікаві поради, які вам самому цікаві. Припустимо, ваш блог повністю присвячений весіллям в осінній період. Чому б вам не написати маленьку персональну електронну книгу з порадами по організації відмінною весілля восени, і надати її своїм відвідувачам за невелику суму? Все що вам потрібно буде зробити – це розташувати в своєму блозі гіперпосилання на сайт завантаження. Узнать о таком городе как сантандер испания можно на сайте www.todoespana.ru Якщо ваш блог цілком присвячений весільним церемоніям, і ви знаєте сайт хорошої якості, який надає весільні послуги або інвентар, вам слід подбати про розміщення своєї партнерської посилання у них в блозі!

Другий спосіб, завдяки якому більшість людей заробляють гроші, ведучи блоги – це просування інших оффлайн компаній. Більшість компаній мають веб-сайтами, через які вони просувають і продають точно такі ж товари, як і ті, що можна знайти в простих магазинах.

Якщо ви насправді не хочете перетворювати свій сайт в другій магазин, пропонуючи ті ж товари і ту ж систему замовлень, ви могли б використовувати свій сайт щоб обговорити те, що ваш бізнес робить або продає. Ви створите набагато більше інтересу, запрошуючи ваших оффлайн клієнтів, залишаючи листівки з посиланням на ваш блог, в комерційних центрах.

Якщо достатній інтерес до вашого бізнесу виникає в інтернеті і в блозі, ви можете навіть розглянути можливість створення інтернет магазину. Ви можете розташувати посилання на нього в своєму блозі для того, щоб відвідувачі могли впевнитися в тому, що вони отримають те ж саме обслуговування, що й реальні клієнти в житті.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *