Друк на футболках

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (4)Друкування фотографій і зображень на предметах одягу – чудова бізнес ідея, заснована на природному бажанні молодих людей висловити свою індивідуальність, бути неповторним і унікальним. Сьогодні така послуга, як друк на футболках, користується величезною популярністю. Футболка з красивим малюнком і унікальною написом – те, що треба сучасної молоді !

Такий одяг може стати чудовим подарунком до будь-якого свята і по-любому поводу. Термодрук є самим зручним і практичним способом перенесення графіки на одяг. Звичайно, домашнім праскою тут не обійтися. Тому, для відкриття такого бізнесу, знадобиться спеціальне обладнання.

Технології термотрансфера і термопереносу доведеться освоювати самостійно або під керівництвом досвідчених наставників. При термотрансфера зі спеціального паперу вирізаються необхідні символи і букви ( трафарет ). Таким чином, можна одержати не більше двобарвного зображення.

Для отримання повноцінної фотографії або зображення, воно попередньо роздруковується на спеціально призначеної плівці і тільки потім подається до термопресса. Вартість необхідного устаткування невисока, а процедура не викликає особливих складнощів. Наприклад, для придбання термопресса поворотного типу знадобиться не більше $ 500.

Високий робочий тиск і рівномірний розподіл температури є гарантією якості кінцевого матеріалу. Робоча температура, настройка тиску і ступінь притиску регулюються оператором. Перенесення одного зображення займає не більше 30 секунд. Це дозволяє виконувати замовлення практично миттєво і забезпечує високу продуктивність праці.

Встановивши додаткове обладнання для термопереносу на бейсболки, чашки та інші предмети, можна розширити асортименти надаваних послуг.

linktolink

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *