Допомога у заповненні податкових декларацій

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (9)У мене є тимчасовий сезонний заробіток, з кінця січня по травень. Я займаюся заповненням податкових декларацій фізичних осіб. Виявилося, що заповнити декларацію дуже не просто.

У всякому разі, у мене вийшло тільки з четвертої спроби. Скільки нервів витратив у чергах, не піддається опису. Народу в сезон тьма. Мені пощастило, мене виручив товариш мого знайомого, програміст з податкової інспекції.

У нього була спеціальна програма щодо заповнення декларацій. Використовуючи цю програму, я легко заповнив і здав декларацію. Потім теж саме зробив для мого знайомого. Веб обзор ПМР. Той навів ще друзів.

У підсумку за два місяці я заповнив 20 декларацій . В результаті це навело мене на думку про підробіток на заповненні декларацій .

На наступний сезон я підготувався, розвісив оголошення і став чекати. Моїми клієнтами стабільно ставали одна-дві людини на тиждень. З часом через товариша я познайомився з податковим інспектором. Як з’ясувалося, їх теж змучили неграмотно заповнені декларації. Інспектор порекомендувала мені віддрукувати візитки з телефоном, дати їй, а вона буде роздавати їх людям, які мучаться з заповненням декларацій .

Після цього мій бізнес ожив . Підтягнулися клієнти, які привели нових . Перший час я намагався обслужити всіх швидше. Але потім чітко встановив для себе правило: один клієнт – півгодини. Дуже шкода, що мій заробіток тимчасовий. Хоча він не вимагає особливих витрат . Комп’ютер і принтер у мене свій . Папір коштує недешево. Звичайно, незручно приймати вдома, але я пристосувався .

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *