Додаткові елементи для блогу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (25)Якщо у вас є блог, то ви вже знаєте, скільки в цій області існує плагінів і можливостей тонкої настройки. Деякі беруть із цього користь, деякі, не бажаючи вести ще один блог від WordPress, підкреслюють свою індивідуальність. Як би там не було, давайте розглянемо основні настройки і плагіни, які можна порекомендувати будь-якому власникові блогу.

В першу чергу я рекомендую інтеграцію в соціальні мережі. Це може бути посилання на Facebook або Twitter, або можна піти далі і інтегрувати кнопку «Like» з інтерфейсу Facebook, або кнопку «follow» з Twitter – і те, і інше може принести значну користь при правильному підході. Враховуючи специфіку роботи пошукових сервісів, в наш час інтеграція в соціальні мережі потрібна будь-якому блогеру, особливо якщо він хоче, щоб його контент можна було знайти в мережі.

Можливість підтримувати зв’язок з читачами поширюється і за межами блоги або соціальної мережі. Email-розсилки все ще становлять собою значний ресурс для встановлення зв’язку з читачами. Тому я рекомендую завести собі спеціальний сервіс для розсилок і прикріпити до блогу відповідну форму, так що читачі завжди зможуть залишатися в контакті з вами.

Вам також слід подбати про те, щоб читачі могли зв’язатися з вами у разі потреби. Для цих цілей розроблена маса безкоштовних плагінів, і для звичайного блогера цього більш ніж достатньо. Існують і більш складні системи з можливістю перенаправляти питання і поліпшеним менеджментом передплатників, але вони, як правило, платні.

Останнє, але важливе – я раджу використовувати плагіни для архівації. Їх робота досить проста – копіювати вміст блогу в архів на випадок непередбачених технічних проблем. А проблеми, хоч і не часто, але все ж можуть виникнути. Досвід підказує, що краще перестрахуватися, ніж одного разу втратити цілий блог.

Зрозуміло, це не всі можливості з налаштування блогу, але ці. мабуть, можна назвати основними – вони допоможуть вам зберегти нерви і зблизять з аудиторією.

Робота з блогом вимагає маси зусиль. З цієї причини я використовую платформу WordPress, робота з якою економить мій час.

Качели своими руками http://regnovost.ru/articles/nadezhnye-kacheli-svoimi-rukami-v-domashnix-usloviyax.html можно изготовить разными способами, у нас на сайте есть подробное описание как самостоятельно изготовить качелю.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *