Чистка смітєвих баків

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (3)Одному підприємцю прийшла дивна, на перший погляд, бізнес ідея. Мова йде про чищення сміттєвих баків. Звичайно, такий бізнес чистим і приємним не назвеш. Вивіз сміття з контейнерів проводиться компаніями, які існують в будь-якому місті. Цим вже нікого не здивуєш.

Але, на жаль, після того, як вміст контейнерів перевантажується в машину з вивезення сміття, говорити про повну чистоті сміттєвих баків не доводиться. Технологія чищення сміттєвих баків особливої ​​складності не представляє.

Сміттєві контейнери проходять обробку спеціальним дезинфікуючим засобом, після чого поміщаються в спеціальний фургон, в якому вони миються за допомогою спеціальних скребків і щіток під потужним натиском води. По завершенні процедури миття сміттєві контейнери висушуються і проходять обробку дезодорантом.

Чи варто займатися таким « брудним » справою, як чищення сміттєвих баків ? Безсумнівно, оскільки за організацією такого бізнесу варто благий намір. Відомо, що сміттєві контейнери є розсадниками різних хвороботворних мікробів і бактерій, які можуть стати причиною багатьох інфекційних захворювань.

Немає сумнівів у тому, що місцеві жителі з цікавістю сприймуть пропозицію з надання послуг з чищення сміттєвих контейнерів. Цей вид бізнесу має великий потенціал і перспективи для розвитку.

точное время

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *