Чистка коврів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (5)Послуги з прибирання в будинку стають в наш час все більш популярними. Це обумовлено, з одного боку, зростанням добробуту населення, а з іншого – хронічної зайнятістю. Працюючі господині все частіше приходять до висновку, що їм вигідніше витратити гроші на капітальну прибирання в будинку, а не вкладати в неї свій дорогоцінний час. Серед послуг з прибирання в квартирах і офісах дуже затребувана грунтовна чистка килимів та килимових покриттів. Її не можна повноцінно провести з допомогою звичайного пилососа. Потрібно більш потужне обладнання, що дозволяє також робити вологу обробку.

Бізнес по чистці килимом може виявитися дуже прибутковою справою в умовах мегаполісу. Тим більше що попередні вкладення в нього відносно невеликі. Власне, головне, що потрібно, це спеціальний пилосос. Далі в хід піде реклама – потрібно знайти і зацікавити перших клієнтів. Тому на рекламі не варто економити. Доцільно буде виготовити флаєри, помістити оголошення в ЗМІ, а також в інтернеті.

Можна займатися чищенням килимових покриттів повністю самостійно, але краще найняти диспетчера і додаткового співробітника. Таким чином, на початковому етапі штат з трьох співробітників найбільш оптимальний. Звичайно, знадобиться транспорт для переїздів до клієнтів. Ідеальний варіант – мікроавтобус з логотипом фірми. Але придбання мікроавтобуса можна і відкласти.

Домогтися довіри і поваги клієнтів, крім якості роботи, можна за допомогою представницької уніформи, акуратності, серйозності. Потрібно розуміти, що чищення килимів – це робота вдома у клієнта, а до себе додому запрошують тільки тих, кому довіряють.

Прибутковість бізнесу з чищення килимів досить висока. Тижневий заробіток при повному завантаженні може становити близько 2000 доларів. Але якщо працювати будуть три людини, то цю суму доведеться поділити між ними.

Наручные часы Claude bernard

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *