Чистка басейнів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (1)У спекотну пору всі види природних, а також штучних водойм стають надзвичайно привабливими. Хоча, слід зауважити, що як би не приємно було скупатися в річці чи ставку, все ж набагато привабливою мати водойму прямо біля свого будинку. Раніше мати басейн вважалося немислимою розкішшю. Це і зараз задоволення не з дешевих. Однак і зовсім вже недоступним його не назвеш.

Басейнами в наш час обзавелися багато власників заміських котеджів і елітних дач. Це, як правило, люди забезпечені, готові платити за свій комфорт чималі гроші. Тому вони не просто облаштовують у себе басейни, але і бажають їх утримувати в належному стані. Чистити басейн самостійно з цього кола людей навряд чи хтось погодитися.

Таким чином, на чищенні басейнів можна побудувати хороший бізнес. Його переваги очевидні. У першу чергу, це мінімум вкладень на старті. По-друге, всю роботу можна робити самостійно і обходиться без помічників ( найманих працівників).

Єдина умова для успішного початку цього виду підприємницької діяльності – наявність власного автотранспорту. Добиратися до заміських дачних селищ на громадському транспорті, та ще й з усім необхідним обладнанням та хімзасобів « в зубах » не реально.

Само собою зрозуміло, що необхідно все ж ці самі засоби та обладнання закупити (це буде коштувати не багато). Але головний аспект у цьому, як і в інших видах бізнесу, пошук клієнтів. Закономірно, що першими клієнтами будуть знайомі. Однак цього мало. Для залучення більш широкого кола клієнтів необхідна реклама. Організувати її можна декількома способами. Перш за все, слід скористатися безкоштовними і багатопрофільними можливостями Інтернету (безкоштовні дошки оголошень, соціальні мережі і т. д.). Також можна підготувати рекламні флаєри і поширити їх в дачних селищах. На це вже доведеться розщедритися. Тут нічого не поробиш.

Зате, набравши необхідну кількість клієнтів, можна спокійно отримувати стабільний прибуток. Частка басейну – процедура, яка проводиться приблизно раз на тиждень. Тобто, можна обходитися тільки постійними клієнтами, а нових шукати лише у разі розширення бізнесу.

Огородный портал

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *