Чи жива понині безкоштовна реклама?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

imagesВажкі настають часи. За те, щоб Yahoo! удостоїв своєю увагою Ваш ресурс, доводиться викладати близько трьохсот доларів. І при цьому немає ніякої гарантії, що сайт потрапить на хороші позиції в рейтингах.

Інші пошуковики, схоже, вирішили піти по цьому ж шляху. Справжню революцію справило в політиці пошукових систем впровадження плати, що стягується за переходи відвідувачів на Ваш сайт.

Безкоштовна реклама на пошукових системах і дошках оголошень практично повністю втратила свою ефективність. Сайти, провідні безкоштовний обмін посиланнями, не приносять результатів уже кілька років. Мережі безкоштовного баннерного обміну здатні швидше відвести відвідувачів з Ваших сторінок, ніж направити їх туди. А системи обміну відвідувачами, обміну кліками і т.п. приносять нецільової трафік, від якого немає ніякого пуття.

Схоже, безкоштовна реклама в INTERNET агонізує і доживає свої останні дні.

Чи ні?

Істина полягає в тому, що всі судження про відхід зі сцени безкоштовної реклами, щонайменше, перебільшені і поспішні.

Найефективніші засоби реклами як і раніше залишаються безкоштовними. І будуть такими як мінімум протягом кількох найближчих років.

Незважаючи на те, що оплата онлайнової реклами становить значну статтю витрат у моєму діловому бюджеті, більшу частину цільового трафіку я як і раніше отримую завдяки використанню старих добрих безкоштовних рекламних прийомів і засобів. Близько тисячі унікальних цільових відвідувачів приходять на http://www.bizpromo.com виключно завдяки безкоштовній рекламі.

Так що, друзі мої, безкоштовна реклама не тільки ще жива, але і як і раніше ефективна. Зміни торкнулися лише її пріоритетів.

Різниця між минулим і нинішньому станом безкоштовної реклами полягає тільки в тому, що тепер вона не подається Вам сама по собі на тарілочці з блакитною облямівкою.

Сьогодні нерозумно розраховувати на те, що де-небудь зареєструвавшись і розмістивши парочку безкоштовних оголошень Ви незабаром отримаєте сотні цільових відвідувачів на свої сторінки. Над ефективної безкоштовною рекламою потрібно попрацювати. Бо будь-яка реклама, платна або безкоштовна, повинна щось коштувати.

Це щось виражається у витратах часу, або грошей, або і того й іншого. Ви можете замовити рекламні оголошення в розсилках, витративши гроші. А можете розробити план спільного з видавцями проекту і втілити його в життя, витративши, таким чином, час.

А ось мій улюблений спосіб безкоштовної реклами, яким я користуюся з 2002 року і, напевно, буду користуватися до кінця свого життя.

Написання та публікація статей! Можливо (і навіть напевно) Ви раніше про це чули. Але я дозволю собі багаторазово повторитися, коли мова йде про це. Написання коротеньких статей, які налічують від 500 до 1000 слів, з легкістю може стати в Ваших руках відмінним рекламним інструментом, результативність якого перевищить ефект від всієї іншої безкоштовної онлайнової реклами разом взятої.

І вже у всякому разі, статті не слід використовувати в якомусь одному напрямку. Бо якщо їх використовувати різнопланово, вони допоможуть Вам побудувати фундамент успішного бізнесу.

Будь-яку безкоштовну інформацію, яку я створюю і оформляю у вигляді статей або в інших формах, я використовую по п’яти призначень:

– Публікую в своїй безкоштовної розсилці “WebGold”;

– Публікую на своєму сайті для того, щоб сторінки були проіндексовані відповідно до інформації пошуковими системами;

– Розсилаю видавцям інших розсилок для публікації;

– Роздаю вебмастерам в якості контенту для їх сайтів;

– Використовую при підготовці та написанні безкоштовних електронних книг.

Найважливіше і необхідне мистецтво, яким повинен опанувати будь-який підприємець, провідний електронний бізнес – це писати для INTERNET. Це мистецтво Вам знадобиться для того, щоб забезпечити свій сайт цільовим трафіком, переконати потенційних клієнтів зробити покупку і організувати згодом їх інформаційний супровід.

Не хочу хвалитися, але … Розшукуючи в Мережі матеріали, що стосуються INTERNET-маркетингу, Ви дуже швидко натрапите на моє ім’я. Я всюди! А домігся я цього результату лише тоді, коли навчився писати. Час від часу я здійснюю пошук нової інформації в Мережі і постійно натикаюся на власну пику на сторінках інших підприємців.

Нікому з цих людей я не пропонував розміщувати мої статті на їхніх сторінках. Тим не менш, вони там присутні. І інформація про мене, розмішені в кожній статті, постійно призводить на мої сторінки нових відвідувачів.

Деякі бізнесмени і маркетологи вважають, що роздавати щось безкоштовне марно і невигідно. Дозволю собі з ними не погодитися. Моя репутація, популярність моїх сайтів і мій трафік виникли не на порожньому місці. Вони з’явилися логічним завершенням мого основного принципу: давати щось варте першим. А потім продажу прийдуть самі.

Я взагалі можу припинити всяку діяльність з реклами і протягом декількох наступних років сидіти склавши руки і спостерігати, як половина мого трафіку залишається зі мною. І все це завдяки безкоштовним статтями.

О пользе зеленого чая вы узнаете здесь http://tooya.ru/polza-zelenogo-chaya

А що буде, якщо сьогодні зупиніться Ви? Як зміниться трафік на Вашому сайті? А?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *