Бюро допомоги молодій господині

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

p_19826_1_advertisimentspiroboxУ перші місяці, а якщо пощастить, то й роки, шлюбу в сім’ї панують любов і гармонія. Але часто в певний час приходить момент, коли похмурий побут губить ніжну романтику. У сім’ї починаються сварки, в яких чоловік висуває своїй дружині звинувачення: «Ти – погана господиня ! ». Але ж не обов’язково причиною поганого ведення господарства є лінь. Часто молоді дружини просто не вміють добре готувати, робити якісне прибирання або повноцінно піклуватися про свою дитину. Життя у всіх людей складається по- різному, все на світі робити не вміє ніхто, головне – це бажання навчатися.

Чому б не створити бюро, в якому зібралися б люди з професійною підготовкою у різних сферах, для допомоги молодій господині у вирішенні її нагальних проблем? Наприклад, потрібно приготувати звану вечерю. Для цього молода господиня викликає кухаря, який не просто допомагає їй готувати, але і вчить, як в умовах конкретної кухні, за наявності певної кухонної техніки приготувати святкову їжу. Або ж, у молодої мами виникли проблеми з дитиною, лікар дав тільки короткі консультації, але дитина постійно вередує, плаче. Дуже доречним буде приїзд працівника бюро з медичною освітою, який проведе з мамою і дитиною один або кілька днів. Ця людина проконсультує молоду маму щодо догляду за дитиною даного віку для того, щоб надалі вона сама справлялася з подібними ситуаціями.

Таке бюро можна організувати самостійно і найняти кілька працівників, або ж спочатку об’єднавши зусилля декількох людей в єдиний бізнес. Не обов’язково потрібно наявність окремого офісу, головне – бути постійно на зв’язку за допомогою телефону або Інтернету. Далі важлива реклама. Інформацію про корисність бюро потрібно донести до потенційних клієнтів. Вкладення в рекламу, напевно, в цьому бізнесі будуть найбільш значними, в порівнянні з іншими витратами. Зате успішна діяльність дуже швидко окупить всі витрати, і надалі так багато коштів у рекламу вкладати вже не буде потреби.

сверлильный станок цена одесса настольный сверлильный станок d11 купить.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *