Бізнес з продажу будівельних матеріалів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

28На сьогоднішній день продаж оздоблювальних і будівельних матеріалів є затребуваною у сфері малого підприємництва. Може здатися, що цей бізнес вельми витратний і складний, але зате з часом можна буде отримувати стабільний прибуток. Але перед цим необхідно вибудувати правильну стратегію, грамотно зваживши всі можливі ризики.

У цій статті розглянемо основні нюанси бізнес плану діяльності з продажу будівельних матеріалів. Для початку необхідно вивчити ринок і визначитися з асортиментом товарів, що продаються. Асортимент може бути представлений в одному або декількох напрямках. Перший випадок передбачає продаж покрівельних або фасадних матеріалів, а в другому весь асортимент будівельних товарів. Потім необхідно укласти договір на поставку товару з виробником або фірмою-посередником. От якщо взяти вініловий сайдинг, то це досить затребуваний будівельний матеріал серед людей. Існують і інші види сайдингу, в інтернет ви можете дізнатися детальнішу інформацію про сайдинг.

Дилерство є одним з найбільш привабливих видів бізнесу, який не вимагає великих грошових вкладень. При здійсненні продажів, дилеру дістається відсоток від угоди. Відсоток може бути різним, але в більшості випадків він становить 10%.

Потім необхідно придбати або взяти в оренду приміщення, яке буде розташовуватися поруч з виробником. Бажано, щоб відстань становила не більше 2 км.

Для приміщення цілком достатньо площі в 15 кв.м. Але воно обов’язково має бути придатним для роботи і оснащено всіма необхідними комунікаціями, щоб можна було підключити телефон та інтернет. Зразки продукції знаходяться в приміщенні, а поряд з ними описані характеристики. Також необхідно розмістити рекламу та інформацію про проходять знижки.

Як тільки покупець побачить, що у вас товар продається трохи дешевше, ніж у конкурентів, він відразу сплатить покупку, і йому лише залишиться чекати отримання документів на навантаження. А вам в свою чергу необхідно відправити заявку виробникові, і по виставленому рахунку можна буде дізнатися, яка сума виручки.

Далі необхідно оформити договір на відвантаження товару і накладну. Потім покупцеві потрібно відправитися на склад і забрати товар. Постачальнику необхідно сплатити рахунок протягом періоду для відстрочки платежу.

На старті продажів вам необхідні гроші на рекламу та оренду приміщення, а інше буде залежати виключно від вас. Те, як ви покажете себе в роботі з клієнтом, вплине на подальший розвиток бізнесу.

Аддоны к игре Euro Truck Simulator 2.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *