Бізнес з Китаєм це реальність

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

7Кожен товар, кожна річ домашнього та виробничого побуту, одяг, взуття, іграшки мають свого товарного проізводітеля.Многіе продавці, бажаючи швидше і по дорожче продати товар, кажуть покупцям, що товари брендові і зроблені в Європі чи в Америці. Але насправді, практично на всіх предметах і товарах є напис – зроблено в Китаї.

Китай не планує розширювати свої території, не нав’язує свої товари і продукцію іншим країнам. Однак його продукція вже давно щільно і грунтовно заповнила ринки багатьох країн. А чому б і нам не задуматися про створення бізнесу з Китаєм, тим більше, що Росія знаходиться в безпосередній близькості з цією великою країною.

Багато в нашій країні вже створили бізнес з Китаєм. Адже замовлення товарів з Китаю, це прибуткова справа. А якість не гірше європейського.

Розглянемо, наприклад, машинобудування в Китаї. У Китаї виробляються машини, які дуже сильно схожі з машинами світових брендів. Продажі даних машин з кожним роком ростуть і досягають рівня понад 250 тисяч на рік. Звичайно якість китайських машин не таке надійне, як німецьких чи японських, але китайці намагаються і з кожним роком удосконалюють технології в галузі машинобудування.

Що стосується побутової техніки, то тут можна сказати, що практично вся техніка, яка продається в наших магазинах, виготовлена ​​в Китаї. А, приміром, такі корпорації як Sony і Panasoniс вже давно побудували на території Китаю і випускають свої товари за більш дешевими цінами.

Абсолютно все можна замовити в Китаї: нове обладнання, будівельну та дорожню техніку і багато іншого. Якість буде не гірше, ніж у Європі, а ціни, звичайно ж, будуть приємно радувати.

На даний момент, напевно, і немає таких товарів, які б не випускали китайські виробники. Серед них також є і дитячі іграшки. Давно вже не секрет, що основна маса, а це близько 85% всіх іграшок, вироблено в Китаї. Секрет торговельної експансії Китаю дуже проста – це дешева робоча сила.

Звичайно, все має бути взаємопов’язане і Росія не залишається в боргу перед Китаєм, поставляючи в Китай в основному сировину, серед якого: метал, нафта, ліс, пиломатеріали і т.д.

Так чому б нам не скористатися нашим вигідним територіальним становищем і не відкрити свій бізнес у Китаї? Давайте збільшимо незалежність нашої країни і допоможемо розвитку Далекого Сходу і деяких регіонів Сибіру.

Универсальный для девушек на котором очень много увлекательной информации.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *