Бізнес з купівлі та продажу мобільних телефонів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

елБізнес з купівлі та продажу мобільних телефонів є таким видом бізнесу , який може почати будь-який бажаючий і з перших днів отримувати стабільний дохід.

Цей вид бізнесу доступний кожному без наявності великого стартового капіталу , причому , при його правильній організації можливе вийти на рівень заробітку в 1000 доларів на місяць.

Мобільний зв’язок давно перестала бути розкішшю і на сьогоднішній день є доступним засобом спілкування. На руках у людей знаходяться десятки або навіть сотні мільйонів мобільних телефонів.

І головне , більшість людей постійно купують нові , дорожчі засоби зв’язку. Тому на ринку постійно присутня потреба населення у продажу апаратів були в експлуатації .

Саме на цьому можна і організувати свій бізнес. Наприклад , новий телефон коштує двісті доларів. У його власника виникає потреба терміново його продати , тому він його продає за 120 доларів. Після відповідної перевірки ви його купуєте. Ринкова ціна такого б / у мобільного 160 доларів, відповідно , ваш прибуток становить 40 доларів.

Найбільш вигідно працювати з недорогими телефонами до 100 доларів , так як апарати цієї категорії купуються за півціни , а прибуток з їх продажу достатньо істотна. Плюс до цього на них є постійний високий попит в порівнянні з більш дорогими моделями .

За місяць можна провести від 20 до 50 угод з купівлі – продажу мобільних телефонів. Враховуючи середню прибуток від 30 доларів , щомісячний заробіток складе від 600 – 1500 доларів.

Є кілька варіантів покупки були в експлуатації телефонів. Для початку їх можна купити у друзів , знайомих. Коли цей варіант вичерпаний , можна звернути увагу на оголошення в місцевих газетах і в Інтернеті. Також б / у апарати можна купити в місцях скупчення народу , де є салони мобільного зв’язку , так як тут людям постійно необхідно купити новий і продати старий телефон.

Продавати мобільні телефони можна аналогічними способами , тобто серед знайомих , за допомогою оголошень . Якщо такі способи не підходять , то можливий продаж через торгову точку , що спеціалізується на продажі б / в мобільних телефонів . За невеликий відсоток такі магазини візьмуть ваш товар на продаж.

Після того як заробите капітал в тисячу доларів можна відкрити власну торгову точку . Для неї достатньо взяти в оренду невеликий кіоск , розташований в місці скупчення великої кількості народу. Розширити асортимент торгової точки можна товарами мобільного зв’язку , наприклад , аксесуарами до телефонів , картками поповнення рахунку різних операторів.

Для роботи знадобиться продавець -консультант , розбирається в асортименті , який зможе грамотно пояснити клієнтові відмінність між марками телефонів , їх функціями , проконсультувати з питань , пов’язаними з мобільним зв’язком.

Такий бізнес привертає увагу тим , що для його організації не потрібно мати великий стартовий капітал і спеціальних навичок. Важливим моментом є те , що цей ринок постійно зростає. Конкуренція серед великих салонів мобільного зв’язку просто величезна, а малий приватний бізнес з продажу б / у телефонів досить доступний. І за своєю рентабельності він перевищує рентабельність великих салонів

У нас вы можете найти и скачать софт бесплатно и без регистрации . Заходите и качайте только отборные программы для компьютера 2013 и 2014 года.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Бізнес з купівлі та продажу мобільних телефонів, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *