Бізнес на батутах – прибутково і на радість дітям

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

12Всім відомо, яка непідробна радість виникає у дітей при вигляді великого і величного надувного батута, як люблять вони стрибати, бігати і грати на ньому. І яке довіру викликає даний атракціон у батьків відсутністю в ньому кутів та інших небезпечних елементів.

З точки зору бізнесу, здавати надувні батути в короткострокову оренду дуже вигідно. Ціни на даний вид послуги більш прийнятні і більш привабливі для потенційних споживачів, ніж, наприклад, на атракціони і каруселі в міському парку. У зв’язку з цим надувні батути користуються великим попитом, ніж його аналоги.

Також перевагою батутів перед іншими об’єктами дитячого відпочинку та розваг є те, що користуватися ними можуть діти найменших віків, чим не можуть похвалитися інші атракціони, а це суттєво збільшує клієнтську базу для орендодавця батута.

Вартість надувних батутів і необхідного для його утримання інвентарю невелика. Дозволити собі купити все це можна не вдаючись до матеріальної допомоги банків. Починати свій надувний бізнес можна з моделей більш маленьких розмірів, вони коштують дешевше, а тому окупляться швидше. Окупиться перший батут – можна сміливо купувати другий і розширювати свій бізнес.

Але потрібно пам’ятати, що розміщення батута і отримання прибутку від його оренди цілком і повністю залежить від сезону. Влітку надувні батути найкраще розміщувати на вулиці, на жвавих дитячих майданчиках, у дитячих парках розваг і тому подібних місцях, але бажано подалі від конкурентів, яких останнім часом розвелося чимало. Взимку даний атракціон можна розмістити в одному з торгових центрів вашого міста, тоді ви зможете отримувати прибуток від нього цілий рік. Взимку вона буде менше, ніж влітку або навесні, так як попит на даний вид послуги впаде, але все ж таки буде.

Обов’язковою умовою успішності вашого бізнесу на надувних батутах є реклама. Кращою рекламою для вас буде в першу чергу сам батут. Чим більше, яскравіше і цікавіше він буде, тим більша кількість людей він до себе приверне. Але не забувайте про рекламні буклети, знижки та акції – вони теж підвищать ваші шанси на те, що клієнт вибере саме вас, а не менш розрекламованого конкурента.

Хочете зайнятися власним бізнесом? Вибирайте бізнес на надувних батутах. Він не тільки буде приносити прибуток вам, як підприємцю, а й буде дарувати радість стрибаючим та грав на них дітям і викликати посмішки на обличчях їхніх батьків. А це вдвічі вигідно.

Новости Днепропетровска

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Бізнес на батутах - прибутково і на радість дітям , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *