Бізнес-легенда Марк Цукерберг

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаженняМарк – людина, яка змогла заробити мільйони на природної потреби людей у ​​спілкуванні один з одним. Напевно, ім’я Цукерберга найбільш знакова в історії інтернет -середовища останнього десятиліття. Зрозуміло, про цю людину багато пишуть, у нього є послідовники. Журналісти охрестили Марка Цукерберга новим Біллом Гейтсом. Але, не слід забувати, що ця людина ще дуже молодий (він народився в 1984 році), тому порівнювати ці дві значні фігури можна буде тільки через багато років.

Читаючи про Марка, особливо його власні інтерв’ю та висловлювання, диву даєшся, як взагалі людина з подібним характером зумів побудувати такий успішний бізнес. Натурі Цукерберга претит поспіх, він ненавидить вторгнення в своє особисте життя і особистий простір. Він запросто може відмовитися від важливої ​​зустрічі, якщо вона запланована на вісім ранку ( Марк не любить рано вставати). На вихідні, він часто вимикає свій мобільник.

Цукерберг визнає, що абсолютно не вміє будувати довгострокових стратегічних планів. Він просто створив мегапопулярну мережа Facebook, і кожен день намагається її вдосконалити, нехай навіть просто в дрібницях.

Для цього молодого підприємця гроші ніколи не були самоціллю. Його верне від людей, кожен крок яких служить меті заробити стан. Марку досить скромної квартири з однією спальнею, в якій замість ліжка на підлозі буде кинутий матрац. Досить просто мати комфортні умови життя. До речі, співробітники компанії Цукерберга теж сповідують подібні принципи. Вони отримують гідну зарплату, медичне страхування, безкоштовне триразове харчування, безкоштовні послуги пральні і т. д. Їм не потрібно думати про повсякденний прожиток і інших дрібних проблемах, але в той же час, вони не купаються в розкоші. Але це й не потрібно.

Ось такий він весь, Марк Цукерберг. Зрозуміти його дуже складно, як, в принципі, і всіх феноменально талановитих людей. Але деякі життєві позиції молодого бізнесмена, на замітку взяти можна.

ПереченьНорм пожарной безопасности

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *