Бізнес-ідея: виготовлення пам’ятників

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

760Сучасна сфера ритуальних послуг, крім проведення похорону додатково надає можливість установки надгробних плит і пам’ятників. Однак не кожна організація з ритуальних послуг сама займається виробництвом пам’ятників. У більшості випадків передбачається зроблена, закуплена продукція або створюється ескіз, що враховує бажання клієнта, а потім передають замовлення на виготовлення в спеціальні фірми, які, в свою чергу, отримують досить вагому частину прибутку за створення продукції.

У цій статті ми розглядаємо способи виробництва, необхідні прилади і технологію створення пам’ятників для даного бізнесу. Ось “Майстерня каменю Рахімова” більше десяти років уже надає послуги виготовлення пам’ятників, і має великий досвід у даній сфері. На сайті memstudio.ru ви можете дізнатися детальнішу інформацію про послуги майстерні.

Для відкриття подібного роду бізнесу, необхідно розвідати деякі аспекти, а саме: чи існують поруч з вами фірми або організації, що займаються створенням пам’ятників, і, якщо такі є, то слід з’ясувати, в чому їх головна особливість, конкретно який матеріал використовується і зрозуміти, як витративши мінімум коштів на виготовлення більш якісної конкурентоспроможної продукції.Умовно, пристосування для виготовлення бетонних пам’ятників мають чотири види, якщо не вважати форми. Саму основу складає формувальний вібраційний стіл, необхідний при виготовленні щільною суміші. Це пристосування неможливо замінити працею робітників, тому що система виготовлення сумішей увазі наполегливі зусилля і полягає в наступному: на вібраційний стіл зміцнюють форму, в неї заливається суміш бетону, і щоб виріб вийшов міцним і стійким до погодних умов, стіл, створює коливання, необхідні для рівного розподілу та ущільнення бетонної суміші. Такий стіл коштує 55 тисяч рублів.

Інше необхідне обладнання – це вібраційне сито, що служить для просіювання сухого бетону, щоб видалити з нього все сміття, наприклад, камені і папір, а ще для того, щоб позбавитися від великих грудок, здатних при попаданні в суміш, зіпсувати пам’ятник: невеликі камені зіпсують дизайн, через шлаку або просіяного бетону можуть піти тріщини. Ищете где скачать OptimizePress бесплатно? Сито теж є заміною ручної праці, так як швидкість і акуратно набагато ефективніше, ніж очищення суміші вручну. Крім цього, зникають додаткові витрати на оплату праці працівнику. Вартість сита – 10 тисяч рублів.

Наступний вид обладнання – бетонний змішувач, або «бетономішалка». Завдання цього обладнання в правильному приготуванні бетонної суміші. Ще «бетономішалка» набагато менш затратна, ніж ручна праця, враховуючи також ризик отримання неякісного розчину робочим. Так само як стіл і сито, даний вид обладнання окупиться в свій час. Вартість коливається від 11,5 (130 л.) До 16 тисяч рублів (165л.).

Заключною частиною механізму створення пам’ятників є форми для заливки суміші. Вибір форми важлива деталь, бо форми повинні бути різної будови і з різними параметрами, щоб забезпечити великий вибір кінцевого продукту. Витрати на них різні – від вісімнадцяти до двадцяти з половиною тисяч рублів. У міру того як ви просувається в цьому бізнесі, необхідно обзавестися новими формами. Необхідно пам’ятати про те, що якщо ваш покупець захоче власний ескіз, форму доведеться замовити окремо.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *