Бізнес ідея: відкриваємо весільний салон

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

38Навіть не дивлячись на те, що цей вид бізнесу далеко не ноу-хау, він все одно приваблює підприємців-початківців. Головний плюс – це звичайно ж високий прибуток. Але як і в будь-якому бізнесі має місце і недолік, в нашому випадку це високий рівень конкуренції і сезонність бізнесу. Весільний бізнес має свої тонкощі і нюанси.

Спочатку потрібно проаналізувати діяльність конкурентів в даному районі, вивчити перелік послуг салонів і асортимент. Також необхідно мати уявлення про те які моделі плаття і костюмів вони продають і з якими постачальниками працюють. Чим більше інформації ви дізнаєтеся, тим краще. Ви не вийдете в прибуток, поки не почнете відрізняться від інших весільних салонів. Створення такого роду салону це індивідуальне і творча справа. Стандартні бренди і добірка популярних плаття і костюмів – найпоширеніша помилка початківців бізнесменів. Якщо до вас зайшли люди і були схожі не більше п’яти хвилин, то це означає, що ваш салон нічим не відрізняється від інших.

Підбір приміщення грає далеко немаловажну роль. Необхідно врахувати ряд факторів.
Площа має бути не менше 50 м2. Хоча по-суті, не багато салонів можуть похвалитись таким простором, а це ускладнює надання послуги і саму торгівлю. Для демонстрації асортименту потрібна наявність чималого вільного простору. Примірочна в салоні повинна бути велика і світла.
За територіальним розташуванням головною ознакою є бути завжди на очах у населення. Для цього чудово підійде центр міста або густонаселений спальний район. Чим більше людей буде бачити ваш салон, тим краще. Також, ідеально підійде приміщення у великому торговому центрі.

Ще особливу увагу варто приділити зовнішній і внутрішній обробці весільного салону. Чудовий ефект виробляє величезна скляна вітрина, на якій можна розташувати самі хітові товари сезону. Вони будуть притягувати погляди перехожих. Переважати в дизайні повинні світлі тони і найважливішим є якісне і яскраве освітлення. Потрібно продумати і правильно обладнати примірювальну, вона повинна бути дзеркальна і простора. Родзинкою буде обладнання невеликого подіуму.

Варто врахувати, що пошуки ідеального місця для салону займуть досить багато часу, так як вдале його розташування відіграє важливу роль.
Після того як ви вирішили проблеми з пошуком приміщення необхідно зайнятися вибором постачальників. Тут важко давати поради, кожен самостійно за допомогою тих чи інших факторів вибирає для себе з яким постачальником співпрацювати. Основні критерії для вибору:
– Ціна на товар;
– Його якість;
– Модельний ряд;
– Обсяг поставок;
– Популярність і бренд;
– Доставка;
– Надання бонусів і знижок при великих партіях.
Якщо ви відкриваєте салон в маленькому містечку, де достаток населення нижче середнього, розумно буде працювати з одним великим постачальником. Ви будете в такому випадку замовляти великі партії і отже можете сподіватися на знижку. Недоліком буде маленький модельний ряд і доставка. Так як навряд чи у вашому місті знаходиться стільки великий виробник.

Деякі великі салони мають у штаті швачок, які шиють сукні на замовлення. Ця послуга коштує на порядок вище, ніж купити вже готове плаття.
Також не варто забувати про «сезон» такого бізнесу. У «голодний» період необхідно продумати торгівлю додатковими товарами. Це можуть бути бальні або вечірні сукні, аксесуари, весільні атрибути і т. д.

Підбір персоналу в даній сфері не принесе особливих клопотів. Знадобиться два консультанта і швачка.
І не варто забувати про рекламу. Адже вдала реклама це основа вашого бізнесу. Рекламний ролик на телебаченні, сайт в інтернеті і оголошення по радіо допоможуть просунуть ваш салон.
Підводячи підсумки варто зауважити, що даний бізнес досить прибутковий і цікавий.

Бесплатно 5$
Инвестиции без потерь

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *