Бізнес ідея: відкриваємо студію засмаги

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

30Відкрити студію засмаги досить просто, до того ж цей бізнес принесе не тільки дохід, а й приємні емоції, адже він безпосередньо пов’язаний з Преображенням прекрасної половини людства.

Яка дівчина не мріє мати доглянуту смагляву шкіру? Гарний рівний загар дарує відчуття впевненості в собі, дозволяє відчути себе привабливою і бажаною! Саме тому студія засмаги – це джерело поповнення жіночої енергії, джерело гарного настрою.

Як правило, для отримання засмаги клієнти приходять ненадовго, але часто, тому доцільно відкривати студію в спальних районах. Крім того, набагато вигідніше буде замість одного великого салону розмістити кілька невеликих в протилежних кінцях міста. Це дозволить проінформувати про новий чудовому місці більше людей, і з’явиться більше охочих його відвідати.
Для придбання обладнання знадобиться не маленька сума, тому що в середньому солярій коштує 300-400 тис. рублів. Для початку буде достатньо пари апаратів, а надалі вже можна буде розширити можливості студії. Кращим варіантом стане покупка різних видів соляріїв, з метою задовольнити будь-які потреби клієнтів. Детская одежда секонд-хенд с доставкой по почте.Интернет-магазин Krassecond. Також одним з основних завдань є пошук співробітників. Щоб прискорити терміни окупності бізнесу, на перших порах бажано особисто працювати адміністратором, контролювати витрати і доходи. Для обслуговування клієнтів досить найняти одного працівника. Головне, щоб він володів комунікабельністю, був здатний зацікавити, вмів визначати індивідуальні переваги людей і створювати коло постійних клієнтів.

Існує й альтернативний варіант розвитку бізнесу в цій сфері. Можна не шукати необхідне приміщення і кваліфікований персонал, а просто купити кабінки для засмаги. У цьому випадку є можливість запропонувати власникам салонів краси вигідну співпрацю. Дохід при організації такого бізнесу складе 60-70%, а решта 30-40% отримуватиме салон. З одного боку вирішується значна проблема з приміщенням і співробітниками, що багато в чому спрощує ведення справи, однак з іншого боку – відвідуваність солярію повністю під контролем власника салону краси і у нього є реальний шанс збільшити свій дохід обманним шляхом.

У кожному разі, ведення бізнесу слід здійснювати як індивідуального підприємця.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *