Бізнес ідея: відкриваємо пилораму

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

24В принципі будь-який бізнес завжди, в тій чи іншій мірі, пов’язаний з ризиком. Однак такий бізнес-проект, як підприємство по розпилу лісу, відноситься до категорії практично безризикових.

Вельми непоганий спосіб заробити – відкрити власну пилораму. Адже пиломатеріал дуже високо цінується, попит на нього зростає постійно. Дошки, брус необхідні при будь-якому будівництві. Як і в будь-якій справі, спочатку потрібно зробити необхідний аналіз ситуації, призвести грубі, приблизні розрахунки можливих витрат і передбачуваного прибутку, щоб оцінити ефективність бізнес-проекту.

Для створення своєї пилорами необхідно підшукати місце – ідеальним варіантом був би якийсь цех з уже підведеними до нього кабелями електроенергії. Для складування пиломатеріалів необхідний майданчик. Точно також буде потрібно майданчик для приймання круглого лісу – щоб вміщала кубометрів 300 «кругляка».

Вам знадобляться приміщення для контори, для заточування обладнання, – тих же стрічкових полотен, їх розведення. Що стосується обладнання, то його ви можете купити відразу якщо є фінанси або взяти кредит. Ви можете купити деревообробні верстати і обладнання на сайті forrestika.by. Компанія “Форрестіка” пропонує тільки якісне обладнання.

Не обійтися без найманих працівників. Бажано б знайти рамщика, знайомого з роботою на пилорамі, який має відповідний досвід. Простіше підібрати йому помічників, завдання яких розтягувати дошки, зрізання колод.

Можливо, знадобиться заточник стрічкових полотен.

І головне завдання – потрібно забезпечити свою пилораму поставками круглого лісу. Тому найбільш ефективно організовувати такий бізнес там, де є ліс, сировина поблизу.

У частині реалізації продукції проблем набагато менше: пиломатеріал дуже затребуваний і розбирається швидко. Однак найкраще здійснювати розпил, отримавши попереднє замовлення. Такий метод має особливу ефективність у випадку, коли є проблеми з поставками лісу. Якщо ж «кругляка» вдосталь, то можна цілком напілівать продукцію, відправляючи її на склад. Зі складу приватники розкуплять продукцію дрібними партіями.

Щоб пиломатеріал НЕ синів влітку, брус і дошки складають на прокладки – так вони обвітрилася і добре просохнуть. Взимку цілком можна укладати дошки в пачки, не використовуючи прокладки. Коли розкрутите виробництво і зумієте придбати сушильну камеру, тоді й зовсім цієї проблеми не буде.

Необачно деякі власники пилорам не відносять тирсу та інші деревні дрібні «штучки» до сировини, вважаючи, що це відходи виробництва. А адже цілком можна придбати спеціальну установку і випускати паливні брикети.

Є в цьому специфічному бізнесі і ще один нюанс – платити робітникам відрядно, з кубометра продукції. Так працюватимуть ефективніше. Якщо у вас не буде проблем з поставками «кругляка», а отже пиломатеріал буде в достатку, то хвилі можна розширити «горизонти» і вийти зі своєю продукцією на місцеві будівельні ринки.

Корма и консервы для домашних животных Фирмы “Nutro”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *