Бізнес ідея: відкриваємо кондитерський магазин

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

123Незважаючи на велику конкуренцію в цій області ринку, простір для його розвитку дуже велике, що обіцяє швидкого повернення всіх грошових вкладень, та отримання гарного прибутку в майбутньому. Проте, слід розуміти, що це зовсім не простий бізнес, і для досягнення позитивних результатів необхідно враховувати деякі особливості цього виду торгівлі. Все це наводить на думку що, розробивши ефективний бізнес план кондитерського магазину, можна створити досить прибутковий приватний бізнес.

Отже, давайте розберемо все попорядку.Прежде всього, вибране приміщення має відповідати все вимогам СЕС для продовольчих товарів. Обов’язково з’ясуйте інформацію про стан електропроводки. Ця інформація пізнається у орендодавця. З усією серйозністю поставтеся до місця розташування кондитерського магазину. Найбільш вдалий вибір це орендувати торгову площу поруч з великим торговим центром, ринком, підійдуть також зупинки громадського транспорту, дитячі установи, вокзал, або якийсь бізнес-центр. І навпаки, що знаходиться поряд супермаркет стане для вас серйозним конкурентом. Так, якщо вам вдасться розташувати магазин на досить прохідному місці, то, вже починаючи з другого місяця, може початися окупність вашого бізнесу.

У спальному ж районі цього показника можна досягти лише через півроку. Але в обох випадках цілком реально заробити непогані гроші. Найкращим варіантом площі буде близько 50-70 квадратних метрів, це дозволить помістити не тільки обладнання, а й розмістити хороший асортимент товару, з хорошим доступом до вітрин, адже відомо, що покупці набагато охочіше будуть відвідувати затишні магазини, а не ті де насилу розминуться дві людини.

До величезних переваг торгівлі кондитерськими виробами, мабуть, можна віднести всесезонність, якщо пиво з морозивом користується великим попитом в жаркий період, то в нашому випадку прибуток залишиться практично незмінною. Как организовать лучшийшоппинг в Европе узнайте на сайте http://shopingineurope.ru Асортимент в магазині повинен бути такий, щоб відвідувачі рекомендували вас своїм друзям і знайомим: «там є таке, що ніде більше не знайдеш». Постійно стежте за споживчим попитом. Чи не найгіршим варіантом для збільшення асортименту, це відкрити власний кондитерський цех, але для цього потрібні більш значні капіталовложенія.Также не варто забувати, що запорука успіху кондитерського магазину, насамперед чистота, затишок і великий асортимент.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *