Бізнес ідея: системи супутникового стеження

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

26Сучасний бізнес вимагає все більш чіткої організації всіх його ланок, відмінного, злагодженої взаємодії. А це неможливо без добре налагодженої системи контролю. Як впоратися, якщо бізнес, приміром, має «сфери інтересів» досить протяжні? Наприклад у логістичних компаній, фірм, що здійснюють вантажоперевезення на далекі відстані. На допомогу їм та іншим компаніям приходять сучасні системи супутникового стеження. А це – бізнес на системах супутникового стеження – саме по собі є непоганим рішенням щодо організації власного бізнесу.

На чому він грунтуватиметься? По суті, gps моніторинг дозволяє контролювати переміщення об’єктів – вантажів, транспорту, співробітників компанії. Переважно контроль здійснюється за транспортними засобами компанії, їх пересуванням, дислокацією. Оснащення свого транспорту такою системою дозволить домогтися компанії вельми істотної економії і навести належний порядок і дисципліну. Наприклад, вкрай необхідна така система стеження через супутники експедиторським і транспортним компаніям, службам таксі та службам доставки, дорожнім муніципальним службам. Самі по собі ці організації не дуже багаті, щоб «звалити» на свій бюджет ще і супутникове устаткування, навігаційне, та ще й комплекс стеження. Однак їх би цілком влаштувала невелика, в розумних межах щомісячна абонентська плата провайдеру, організації, що надає подібну послугу.

Попит є, пропозиція – досить обмежена, а в багатьох регіонах і зовсім відсутня, абсолютно не розвинене цей напрямок. Завдання – увійти в цей сегмент ринку, зайняти порожню нішу. Що необхідно, з чого почати?

Для початку буде потрібно договір з компанією, що має доступ до супутників. Потім підуть закупівлі відповідного обладнання для оснащення ним автомобілів, технічних засобів. Зазвичай обходяться модулями моніторингу, що включають GPS приймач, флешку пам’яті, модем, мікроконтролер. За бажанням можна підключити ще масу різноманітних датчиків (по суті – на допомогу приходять космічні технології).

Тепер керівник підприємства, уповноважений на це співробітник або служба компанії зможуть в будь-яку мить точно знати, де конкретно знаходиться їх транспортний засіб (вантаж, співробітник). Це допомагає не тільки домогтися підвищення дисципліни, але і вельми благотворно позначається на розвитку бізнесу в цілому. Тому бізнесмени із задоволенням вдаються до послуг компаній, що надають послуги по супутниковому стеженню.

На портале Pets Inform доступны и другие интересные факты.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *