Бізнес-ідея: створення дивовижних картин з піску

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

пісокДля заняття створінням картин з піску не потрібно мати особливих навичок. Ця робота проста, цікава і підходити виключно для всіх.

Для початку, щоб все вийшло , потрібно купити білий пісок і різноманітні харчові барвники. Також , бажано мати різні пляшечки , картонні і дерев’яні заготовки , тонкі палички , прозорий лак , клей і подібні художні приналежності . Також вам знадобиться одне , вагоме особисте якість – творча жилка і вміння фантазувати.

Всі попередні матеріали обійдуться вам до 500 рублів.

Тепер потрібно приступити до роботи. Окрасьте ваш пісок в різні кольори. Майте на увазі , для роботи придатний тільки світлий пісок , оскільки він може добре ввібрати барвники і вийде потрібного кольору.

Промиваємо пісок до того моменту , поки вода з піском не стане прозорою. Потім потрібно висушити і просіяти пісок через дрібне сито. За допомогою ситі відсіятися темні , великі частинки , які для роботи не знадобляться. Тепер можна забарвити отриманий пісок. Візьміть неглибоку ємність і налийте в неї окріп , додайте туди невелику кількість столового оцту і насипте барвник , який вам потрібен. Постійно перемішуючи , додавайте пісок , поки ємність позбавиться від води – пісок її вбере . Якщо більше барвника додати , ту пісок забарвитися сильніше.

Тепер все перемішайте акуратно востаннє і викладіть на папір тоненьким шаром для просушування. Все має просихати близько доби. Зберігати кольоровий пісок потрібно в баночках , бажано в темному місці.

Картини з піску створюються в техніці « Санд ». Найкраще вчиться створювати такі картини на пляшках . Якщо хочете , то можна подивитися роботи східних майстрів , вони спеціалізуються на «Санді ».

Бувають інші роботи з піском. Можна клеїти пісок до основи , створюючи об’ємний малюнок. Все залежить від вашої старанності і фантазії. Усі малюнки створюються маленькими проміжками , поправляючи все паличкою.

Як же можна створити за цього свій бізнес?

Зробіть кілька хороших робіт, трохи потренувавшись , покажіть їх друзям та знайомим . Обучение инвестированию. Зробіть фото ваших виробів і викладіть в Інтернет. Повірте , на такі оригінальні і красиві речі обов’язково будуть замовлення . Посудіть самі – фінансові вкладення з вашого боку невеликі , тільки на барвники та основи . Ви можете призначити будь-яку ціну на товар , при цьому можна розширити собі територію покупців і їх список. Якщо у вас піде справа , можна навчити цьому свого помічника і отримувати більший прибуток. Робіть виїзні торгові дні , на яких демонструйте процес створення ваших творінь.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Бізнес-ідея: створення дивовижних картин з піску, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *