Бізнес ідея: розважальна програма (дід мороз + снігуронька на будинок)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

indexБеззмінні Дід Мороз і Снігуронька лідирують у списку найбільш затребуваних новорічних героїв. Розширюється і спектр їхніх послуг. Добрі персонажі готові за гроші робити все, що захочуть замовники.

При цьому новорічна казка стає все більш доступною. Діди Морози та Снігурки, побоюючись конкуренції, охоче торгуються з клієнтами і надають їм казкові знижки на послуги. Особлива любов у росіян до Дідам Морозам в довгополих традиційних нарядах червоного і синього кольорів. А ось старці в коротких фуфайках червоного кольору з чорним поясом люди бояться як вогню. Такі актори асоціюються у замовників з іноземним Сантою.

За словами представників компаній, які займаються подібними послугами, любителів сьогодні не так вже й багато любителів «іноземщини», – від сили 3% від загальної кількості замовників. Але й ці прівереди, що називається, дають прикурити організаторам свят, випрошуючи по істині казкові побажання.

З іншого боку, російські «Дідуся» великою популярністю користуються не тільки у росіян, а й у іноземців, які приїжджають погостювати в нашу країну або на сезонні заробітки.

У більшості замовників особливі вимоги і до внучки Дідуся Мороза. Повних Снігурок замовники сильно не люблять, також як і короткостріжених. Ну хіба це красуня – без коси?

Тим, хто планує зайнятися таким бізнесом, варто набирати Снігурок «за 30», щоб не лякати своєю свіжістю і молодістю заміжніх замовниць. Тому на домашніх ялинках часто можна споглядати Дідуся Мороза, якому тільки-но виповнилося тридцять, і явно молодящейся внучку зі зморшками, помітними на обличчі.

Любителям же юних Снігуроньок – це аж ніяк не сімейні люди, також є сенс запропонувати послуги із зрозумілим характером. Природно, чоловічі компанії замовляють новорічний стриптиз у виконанні Снігуроньки. Подібні виступи для дорослих можуть тривати близько 20 хв. з перервами і коштують до 15 тис. руб.

Научно-публицистические статьи и очерки.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *