Бізнес ідея – роздрібна торгівля овочами

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

14Плоди та овочеві культури користуються дуже великим попитом серед клієнтів. Хоча, як не сумно, знайти такий продукт високої якості досить важко, щоб досягти бажаного результату треба докласти багато зусиль. Значить, якщо ви відкриєте точку продажів овочами і плодами, то ви не прогадаєте.

Конкуренція тут досить висока, існують магазини, ринки, торгові центри і просто намети. Хоча, які продукти там продають? Як правило, у великих торгових центрах продукт залежується на прилавках, отже псується і втрачає свою якість. На ринку можливо придбати взагалі продукт не той, який лежить на прилавку. А це означає, продукти не обов’язково повинні бути високої якості.

Будівля. приміщення.

Це важливе питання в даному бізнесі, від нього залежить ваш успіх. Більш застосовним варіантом для вас працювати в орендованому приміщенні в спальному районі, наприклад, на першому поверсі житлового будинку. І вашими відвідувачами будуть люди, які мешкають поблизу. Хоча щоб досягти бажаного результату необхідний початковий капітал. Коли ви володієте не дуже великий сумою, то можна і відкрити кіоск з реалізації овочів і фруктів, його оренда не дуже висока. Ще можна орендувати будівлю поряд з магазином або на ринку, хоча в цьому випадку великий ризик конкуренції і ви нічим не будете відрізнятися від інших.

Персонал.

Спочатку ви можете працювати самі, а коли ваш бізнес налагодиться, можна прийняти на роботу продавця. При цьому необхідно пам’ятати, що у нього обов’язково повинна бути санітарна книжка. Крім цього продавець зобов’язаний бути акуратним і вихованим, адже він буде обличчям вашого магазину.

Слід пам’ятати і про документи, які будуть потрібні вам на початку роботи. Це не тільки документи, що підтверджують реєстрацію в якості підприємця або юридичної особи. Також потрібно дозволу СЕС та пожежного нагляду та ін

Товар.

Продукт краще купувати саме у постачальників або на ринку. Якщо коштів немає, можна брати продукти під реалізацію. Хоча треба мати на увазі, що ви зобов’язані відрізнятися від інших точок продажів. Для цього є два варіанти: менша вартість або високу якість продукту. Заниження вартості не цікаво для бізнесу, потрібно брати якістю товарів. Не треба завозити відразу багато товару, привозите його поступово по мірі того, як продукти будуть закінчуватися, так ви забезпечите власну палатку практично завжди свіжими продуктами. Слід пам’ятати і про асортимент. Він зобов’язаний бути різноманітним і не варто обмежуватися повсякденними овочами та фруктами, можна продавати і що-небудь екзотичне.

Щодо витрат, то на відкриття звичайної намети ви витратите менше ста тисяч рублів, а окупите власний бізнес всього лише через 6 місяців, бо прибуток не змусить себе чекати.

ремонт шарана своими руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Бізнес ідея - роздрібна торгівля овочами , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *