Бізнес-ідея: реклама на паркані

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

заборПостійно міста все розростаються : будуються нові будівлі і прокладаються нові дороги. Місце будівлі будинків та ремонту доріг огороджуються парканом. Будівництво та ремонт може займати тривалий час , тому на зборах постійно з’являються різні написи і малюнки. В основному з’являються не має змила слова і картинки. Можна використовувати місця на парканах для реклами , тим самим приносячи користь і дохід. Перед здійсненням даного напрямку в бізнесі треба чітко прописати основні етапи реалізації бізнес ідеї.

Спочатку необхідно домовитися із забудовником або підрядником про оренду поверхні забору для розміщення реклами , якому належить дана власність . Стартовий капітал спочатку може бути відсутнім і знадобляться гроші на оренду забору , тому доведеться знайти рекламодавця. На початковому етапі потрібна реєстрація ТОВ .

Наступним етапом у реалізації бізнес ідеї стане договір з адміністрацією про оренду будівельного паркану під рекламне місце. Доведеться підписати необхідні документи про те , що будете дотримуватися всіх правил по правильному розміщенню зовнішньої реклами без псування зовнішнього вигляду міста , без застосування нецензурних слів і виразів. Після підписання необхідних паперів треба шукати перших рекламодавців , готових опублікувати рекламу на паркані.

Рекламодавців в основному зацікавлять місця , де перебувати багато людей , проїжджа частина великих вулиць. Наприклад , примітним місцем для реклами стане обгороджене місце , де будується станція метро. Повз метро постійно проїжджають або проходять люди, тому мимоволі читатимуть розміщену там рекламу.

Починати шукати підходящі місця для реклами краще в спальних районах або на великих вулицях. При знаходження такого місця треба його сфотографувати , скласти портфоліо , відзначити його розташування , подивитися , скільки в середньому там проходить людей і тоді вже можна продавати рекламу. Кожна реклама повинна бути орієнтована на свого потенційного споживача .

Бізнес потрібно буде просувати , і орієнтувати рекламу на більшу кількість людей. Потрібні гарні фахівці з продажу реклами . Для того щоб їм стати необхідно знайти рекламодавців , готових платити за хороше розміщення реклами . Заробляти на цьому можуть і люди без стартового капіталу , звичайні студенти. При появі замовлення треба взяти передоплату за приміщення реклами і на ці гроші сплатити рекламний банер.

Мгновенный кредит

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *