Бізнес ідея: продаж новорічних ялинок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

3З давніх часів ялинка є символом новорічних і різдвяних свят. В якості новорічної ялинки можуть бути наступні хвойні дерева:

ялина
сосна
ялиця

Останнім часом, ринок живих новорічних ялинок стали витісняти штучні. Безсумнівно в штучних ялинках є свої плюси, але і без мінусів нікуди.

Плюси штучних ялин: можливо неодноразове використання; не залишає після себе сміття (обсипаються голок); найчастіше в штучну ялинку вже вмонтована електрична гірлянда.

Мінуси: відсутній запах живої ялини; дорого коштує.

Середня вартість штучної новорічної ялинки варіюється від 30 до 500 $, залежно від розміру, якості матеріалів, наявності вбудованої гірлянди.

Ціни на живі новорічні ялинки також різноманітні і по більшому рахунку залежать від тих же факторів, але все ж дешевше штучної ялинки, приблизно 10 – 50 $.

Якщо у вас є бажання заробити напередодні новорічних свят – торгівля новорічними ялинками це відмінний спосіб поповнити свій бюджет.

Де взяти живі новорічні ялинки?

Дізнайтеся де знаходитися найближчим лісове господарство у вашому регіоні. Там ви можете придбати новорічні ялини за оптовою ціною, приблизно 5 $ за штуку. Не купуйте новорічні ялини у інших постачальників, інакше при продажу у вас можуть виникнути проблеми з міліцією.

Якщо ви вирішили продавати штучні ялинки – поставщики штучних новорічних ялинок з Китаю вам на допомогу, однак варто поквапитися, до нового року залишилося не багато часу.

Розмір націнки на товар, залежать безпосередньо від вашого бажання заробити.

Белый каталог сайтов

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *