Бізнес ідея: продаж новорічних подарунків

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

2Серед новорічних видів бізнесу в Росії поширені такі: організація поздоровлень, торгівля ялинками та ялинковими прикрасами, сувенірною продукцією та костюмами.

Одним із самих надійних і прибуткових вважається торгівля подарунками. Вартість подарунка зазвичай залежить від матеріалу упаковки, вмісту і його ваги. За складом в нього можуть входити шоколадні цукерки, печиво, карамель і дрібні сувеніри.

Незважаючи на те, що майже всі кондитерські компанії готують до свят спеціальні набори, продаж таких подарунків з успіхом здійснюють і невеликі фірми, які самі не займаються виробництвом цукерок і інших солодощів. Вони закуповують упаковки та кондитерські вироби, а потім фасують їх і продають уроздріб. Такий бізнес вимагає невеликих витрат (від 150 тис. крб.), При цьому його рентабельність може досягати 200% (на дешевих наборах).

Незважаючи на простоту, в такому бізнесі з продажу «солодких» новорічних наборів є ряд нюансів. Справа в тому, що багато уваги слід приділяти упаковкам солодкого подарунка. У магазині, купуючи подарунки до свята, люди головним чином звертають увагу на оформлення набору і тільки потім читають склад. Упаковку необхідно зробити яскравою, барвистою, при цьому виконаної в різних колірних рішеннях. Для прикраси застосовуються сучасні технології поліграфії: якісна повнокольоровий друк, тиснення, Гліттерна лак (з блискітками), голографія, всілякі елементи декорації. Чим більше фарб і блиску, тим краще, оскільки основна цільова аудиторія цієї продукції – це діти.

Не ждите годы!!! Можно быть здоровыми уже сейчас! Можно быстро помочь себе и близким.

В асортименті повинні бути представлені набори широкої цінової категорії. Дешеві подарунки користуються найбільшим попитом. Їх відрізняє меншу вагу і простіша упаковка. Мішечки з сітки і поліетиленові пакети, тафти та інші матеріали звичайно купуються у виробників безпосередньо, а от прості картонні коробки доведеться замовити в друкарні. Розміщуючи замовлення, слід дізнатися, чи виробляє друкарня таку продукцію, і попросити представити її зразки.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Бізнес ідея: продаж новорічних подарунків, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *