Бізнес ідея – обіди в кабінет

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

13Кожен з нас добре знайомий з тим, що пообідати в обідню перерву велика проблема. У першу чергу, тому що всі кафе заповнені або в них велика черга. А не рідкісні і такі випадки, що поруч з вашою роботою немає жодного закладу, де можна пообідати, а на поїздки в інші райони немає часу. Кожен з нас знаходиться в залежності від роботи, і нерідко наша завантаженість не дозволяє нам добре харчуватися. У зв’язку з цим, можна організувати власний бізнес-обіди в офіси.

Це не так трудомістко, як може здатися на перший погляд. Так як конкурентна боротьба в цьому бізнесі невелика, не дивлячись на те, що ідея дуже цікава. Вам не буде потрібно орендувати приміщення, тому що можливість готувати у вас з’явиться у себе вдома. Всі пристосування для готування у вас є, необхідно лише влаштувати непогану витяжку, бо готувати знадобитися дуже багато.

Устаткування вам також набувати зовсім не обов’язково. Тому цей бізнес можливо розпочати у відсутності інвестицій. Спочатку необхідні кошти тільки для придбання продуктів і одноразового посуду. Найпростіший варіант почати з виготовлення пельменів. У порцію входить від 10 до 20 пельменів. Щоб продукти не остигає і були постійно гарячими, варто придбати термос, в який ви будете їх класти, а на місці розкладати по порціях.

Де знайти клієнтів? Природно, можна користуватися оголошеннями в друкованих виданнях, хоча це не дуже ефективно. Краще самостійно пройтися по офісним центрам і давати власні пропозиції. Варто спробувати, адже результат того вартий. На крайній випадок, можна зателефонувати керівництву і зробити пропозиції по доставці обідів в кабінети. І повірте, клієнти з’являться негайно. Не виключений варіант розклеювання оголошень поблизу офісних центрів.

Нарешті, коли бізнес почне розвертатися, можна замислитися про те, щоб розширити своє меню і прийняти на роботу помічників, а може навіть відкрити, наприклад, власну пельменну.

Зробимо висновок. При невеликих вкладеннях, у відсутності оренди будівлі та купівлі обладнання можна відкрити бізнес, який стане рентабельним. Заробіток не змусить себе чекати. Від вас вимагається виключно мистецтво готувати і трохи завзятості і сил у пошуках власних клієнтів. Такий бізнес окупиться оперативно, необхідно почекати всього трохи місяців.

Новости Украины на dizayndom.ru

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Бізнес ідея - обіди в кабінет , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *